Sayfa 523/932 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

sizin stop dediginiz noktada yarin ben start verecegim. benim sistemim de al verdi ? bakalim hayirlisi
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ATAGY STOP !!!

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sizin stop dediginiz noktada yarin ben start verecegim. benim sistemim de al verdi ? bakalim hayirlisi

"bir yatırım tavsiyesi değildir"
    Hoş geldiniz Sayın hayek;

Stop noktası sistem takibi açısından sembolik olarak kullanılmaktadır. Ben genelde stop kullanmıyorum. ATAGY'ye gelince; satın almayacağım senetlerden.

Benim kullandığım sistemde düşen ya da yükselen piyasada değil yatay piyasada daha güzel sonuçlar alınmaktadır. Herkes trend ister ben istemiyorum

Benim kullandığım sistemde düşen ya da yükselen piyasada değil yatay piyasada daha güzel sonuçlar alınmaktadır. Herkes trend ister ben istemiyorum
    Trendler, yakalayabilen için iyidir hele ki benim gibi temel/teknik bilgisi zayıf olanlar için.
    Gerçi, temel/teknik bilgisi zayıf olan, trendleri nasıl okur, bu da çelişki değil mi?
    Olsun, her şey gönlünüzce olsun.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Trendler, yakalayabilen için iyidir hele ki benim gibi temel/teknik bilgisi zayıf olanlar için.
    Gerçi, temel/teknik bilgisi zayıf olan, trendleri nasıl okur, bu da çelişki değil mi?
    Trend istemiyorum derken hisse tespiti anında o süreçte demek istedim. Yani trend halinde bir hissenin yakalanmasının yataya göre zor olduğunu anlatmak istemiştim. Yoksa ben hisseyi tespit edip aldıktan sonra trende girmesini mutlaka isterim.

Estağfurullah ben de kendimi trend okuyabilen biri olarak görmüyorum. Yoksa OZBAL'ın kuyruğunu bırakır mıydım?

Trend istemiyorum derken hisse tespiti anında o süreçte demek istedim. Yani trend halinde bir hissenin yakalanmasının yataya göre zor olduğunu anlatmak istemiştim. Yoksa ben hisseyi tespit edip aldıktan sonra trende girmesini mutlaka isterim.
    Borsa bilgim gibi, okuduğumu anlama yetimin de zayıf olduğu açığa çıktı değerli kardeşim BJK Coccinella
    Ama dileğim baki

Borsa bilgim gibi, okuduğumu anlama yetimin de zayıf olduğu açığa çıktı değerli kardeşim BJK Coccinella
    Ama dileğim baki
    Amin, cümlemizin abla

Sayfa 523/932 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •