Sayfa 760/932 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    Senin listeden de işime gelenleri kısa vade alıp sattım. Kümülatifte karlıyım.
    Afiyet, bal, şeker olsun abi. Güle güle harcayın inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu arada CRDFA'yı haftalık olarak değerlendirebilecek olan varsa teşekkür ederim.

Önce bir "ukela" lık edeyim. Burası dahil, çeşitli yerlerde ve defâten, neden?
    "Kanal bantları, trend çizgileri "primitif", yararlı ama basit ve bütünü görmekten uzak araçlardır!" diyorum?
    Örnek olarak vereyim:

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    "Kanal bantları, trend çizgileri "primitif", yararlı ama basit ve bütünü görmekten uzak araçlardır!" diyorum?
    Örnek olarak vereyim:

Yaza, yaza gideyim.
    Arada unuttuğumuz kalmasın.
    1- "Ortalamalar açısından" #CRDFA:

4.72-4.50 arası destek mevcut. 4.72(anlık fiyat) aynı zamanda direnç.

Günlük, Haftalık, Aylık İchimoku,
    Haftalık, Aylık, 3 Aylık, Yıllık Pivot:

Ezcümle 4.5x-5.3x arası hayatın olağan akışı.

Kısa vade ortalamalar:

4. İlave yapalım, haftalıkta ikili dip yapıp yükselişe başlamış iki çizgi var kesistiği noktaya kadar çıkış yakalayabilir.
    Fibo seviyeleri takip edilebilir bu süreçte 4.52 lik EMA altında haftalık kapanış yapmadığı sürece.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Örnek olarak vereyim:

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yaza, yaza gideyim.
    Arada unuttuğumuz kalmasın.
    1- "Ortalamalar açısından" #CRDFA:

4.72-4.50 arası destek mevcut. 4.72(anlık fiyat) aynı zamanda direnç.

Günlük, Haftalık, Aylık İchimoku,
    Haftalık, Aylık, 3 Aylık, Yıllık Pivot:

Ezcümle 4.5x-5.3x arası hayatın olağan akışı.

Kısa vade ortalamalar:

Üstadım ezcümle dediğinize göre yorumunuzun bittiğini varsayarak ben de bişeyler karalamak istiyorum;

CRDFA'yı ortalamalar, ichimoku ve pivotlar üzerinden çeşitli periyotlarda değerlendirdiniz. Elinize sağlık...

Öncelikle ortalamaların dizilimine ve fiyatın bu dizilime göre konumuna dikkat çektiniz. Biraz gevezelik olacak ama, hisse.net forumu çökmeden önce PKART hissesindeyken (3 yıl bu hissede kaldım) ortalamaların dizilimi ve bu ortalamaların birbirine olan uzaklığını fiyatı hesaba katarak ve ihmal ederek 2 şekilde inceledim. 3 yıl boyunca bu ortalamaların sıkışmasını gözlemledim. Bu konuda sayfalarca yazı yazdım. O zaman hepsi gitti bizim PKART'ı eşşek tepti, yani olmadı... İncelediğiniz konu çok doğru bir konu ama fiyat konumu ve dizilim yerinde olsa da başka etkenler nedeniyle senet gitmeyebiliyor.

İchimoku yorumunuzda aylık direnç olmadığını belirttiniz. Pivotlardan da bahsettiniz...

Şimdi sorum şu olacak; CRDFA alacak olsanız hangi periyotta ve hangi indikatöre göre karar verirdiniz? Ya da şu fiyattan almayı düşünürdüm gibi bir hesabınız olur muydu?

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

İlave yapalım, haftalıkta ikili dip yapıp yükselişe başlamış iki çizgi var kesistiği noktaya kadar çıkış yakalayabilir.
    Fibo seviyeleri takip edilebilir bu süreçte 4.52 lik EMA altında haftalık kapanış yapmadığı sürece.
    Eline sağlık Dandanakan abi

7. Böyle de bir Fibo bakışı mümkün "bence":

8. Ne demek iyi akşamlar Tolga, bu arada dolares sıkıntılı.

Sayfa 760/932 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •