Sayfa 759/932 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Yazık etmişsin abla o arkadaş başka bir şey dedi mi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Dedi valla demekte hala.
    Koşullarım uymadı bir türlü tavsiyelerine uymak için.
    Usanmadan söylüyor sağ olsun, yıllardır söylediklerinde ve hedeflerinde yanıldığını hiç görmedim.
    2022 de bu kez kardeş tavsiyesine kulak asmak için, bütçe ayarlaması yapmaya çalışıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Dedi valla demekte hala.
    Koşullarım uymadı bir türlü tavsiyelerine uymak için.
    Usanmadan söylüyor sağ olsun, yıllardır söylediklerinde ve hedeflerinde yanıldığını hiç görmedim.
    2022 de bu kez kardeş tavsiyesine kulak asmak için, bütçe ayarlaması yapmaya çalışıyorum
    Yağız atı vermiş olması dileklerimle bol şanslar

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Yağız atı vermiş olması dileklerimle bol şanslar

Bu ortamda şansa gerçekten ihtiyaç var.
    Akşamdan sabaha öyle şeyler oluyor ki, temel/teknik hak getire.

Şu yazıyı öne alayım.

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Aslında en tepe ve en dip hırslarımızdan vazgeçsek daha az, ama daha garanti kazanımlarımız olur.
    Onun içinde Temel analiz şart.
    Temel analiz hangi trene bineceğimizi, Teknik analiz ne zaman bineceğimizi gösterir.
    Trend ise yol gösterir. Acele etmek yok. Hırslanmak yok. Her gördüğümüz çapariye atlamak yok.
    O yüzden trend iyidir. 22-50-100-200 günlük EMA candır.
    Zaten o zamanlarda bilançolar gelir ve artır azalt ile devam edilir. Yavaş ve emin adımlarla.
    Hızlı koşan atın B.... seyrek düşermiş. Dikkatli olmakta büyük fayda var.
    Yıl 1980 civarı. Alanyada lunapark gibi birşey var. Öylesine gezerken arkadaşlar rulet benzeri bir oyuna gidip üzerinde çeşitli renkler ve rakamlar olan yatay çarkıfeleke para basıyorlardı. (Yaşamım boyunca asla kumarla işim olmadı.) Dikkatimi çeken şey paranın çok basıldığı yerde felek durmuyordu. Az basılan yerlere oynayanlar seviniyor, hırslılar ise daha çok hırslanıyordu. Hatta kendi adamına büyük meblağı kazandırıp diğerlerine gel,gel yapıyordu.
    Bir ara kalemimi yere düşürüp ç.felekin başındaki adama baktım. Aşağıdaki bir mekanizmayı ayağı ile kontrol ediyor, istediği rakam ve renklere gelmesini sağlıyordu.
    Yıllar geçti ve borsada, özellikle viop tarafında aynısının oynandığını , Bazı hisselerde harici yapılan yüklü alımlar, patronun işine gelmediği için yıllarca süründüldüğünü gördüm. Heleki şu anki BİST tam bir felaket. O yüzden derim ki temel analizi iyi olan hisselerin teknik durumları incelenip ona göre pozisyon alınması en güzeli.
    Temel analiz yapan çok sayıda işinin ehli insan var. Onların listelerinden faydalanılabilinir. O listelerin teknik analizleri yapılabilinir.
    Sn obblomovv'un kriterleri de eklenebilir.

Üzerinde çalıştığım liste çok az hisse içerdiğinden cazip gelmeyebilir.

Yeni haftada, bolca sağlık ve huzur sonrada kazançlar dilerim.
    Esenkalınız...
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Şu yazıyı öne alayım.

Yıl 1980 civarı. Alanyada lunapark gibi birşey var. Öylesine gezerken arkadaşlar rulet benzeri bir oyuna gidip üzerinde çeşitli renkler ve rakamlar olan yatay çarkıfeleke para basıyorlardı. (Yaşamım boyunca asla kumarla işim olmadı.) Dikkatimi çeken şey paranın çok basıldığı yerde felek durmuyordu. Az basılan yerlere oynayanlar seviniyor, hırslılar ise daha çok hırslanıyordu. Hatta kendi adamına büyük meblağı kazandırıp diğerlerine gel,gel yapıyordu.
    Bir ara kalemimi yere düşürüp ç.felekin başındaki adama baktım. Aşağıdaki bir mekanizmayı ayağı ile kontrol ediyor, istediği rakam ve renklere gelmesini sağlıyordu.
    Yıllar geçti ve borsada, özellikle viop tarafında aynısının oynandığını , Bazı hisselerde harici yapılan yüklü alımlar, patronun işine gelmediği için yıllarca süründüldüğünü gördüm. Heleki şu anki BİST tam bir felaket. O yüzden derim ki temel analizi iyi olan hisselerin teknik durumları incelenip ona göre pozisyon alınması en güzeli.
    Temel analiz yapan çok sayıda işinin ehli insan var. Onların listelerinden faydalanılabilinir. O listelerin teknik analizleri yapılabilinir.
    Sn obblomovv'un kriterleri de eklenebilir.

Üzerinde çalıştığım liste çok az hisse içerdiğinden cazip gelmeyebilir.

Yeni haftada, bolca sağlık ve huzur sonrada kazançlar dilerim.
    Esenkalınız...
    Eline sağlık abi, listenizdeki senetler umarım kazandırır.

Bu arada CRDFA'yı haftalık olarak değerlendirebilecek olan varsa teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by Karaoğlan_ Yazıyı Oku
    Anlamıyorum deyip çıkıyorsunuz işin içinden
    temel analiz teknik analizden çok çok daha kolay.
    az kafa yorsanız çözersiniz
    az.
    Anlamıyorum abi, depoda yer yok inanın

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Eline sağlık abi, listenizdeki senetler umarım kazandırır.
    Teşekkür ederim.
    Senin listeden de işime gelenleri kısa vade alıp sattım. Kümülatifte karlıyım.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Sayfa 759/932 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •