Sayfa 259/818 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 6538 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by accountant3434 Yazıyı Oku
    bu cem okullu denilen haysiyetsiz, madem parası yok ne diye şirket satın alıyor. madem aldın, paraya ihtiyacın var. senelerdir işfin hissesi topluyorsun. git oradaki hisselerini sat. ah ulan ah. hangi birini söyleyelim.
    Üstadım ben de senelerdir takip ederim ama hiçbir yerde yorum yapmam. Elimde 170 bin adet tukaş var sonuna kadar da beklicem umrumda değil bu saatten sonra hiçbirşey. Ama yaptıklarına gelince ********lik,haysiyetsizliktir. Kendi yolunda giden hisseye bunu yapan millete herşeyi yapar. İşfin 4 lira gördü 10 dakika içinde 3.35 oldu hala da oynak hareket ediyor. Bunlar çete olmuşlar istediği hisseyi 1 günde tavan çeker istediği kadar isterse de taban taban götürürler. Ne devlet ne spk bunlara müdahale etmiyor, edemiyor. ÇÜNKÜ HEPSİ PARA YİYOR! açık ve net! Garibanın cebindeki 1 kuruşa bile göz dikenlerin o garibanlara muhtaç olduğu günler de gelecektir elbette. Yapmamız gereken tek şey sadece sabırdır.

2.  Alıntı Originally Posted by siyahbeyaz Yazıyı Oku
    Üstadım ben de senelerdir takip ederim ama hiçbir yerde yorum yapmam. Elimde 170 bin adet tukaş var sonuna kadar da beklicem umrumda değil bu saatten sonra hiçbirşey. Ama yaptıklarına gelince ********lik,haysiyetsizliktir. Kendi yolunda giden hisseye bunu yapan millete herşeyi yapar. İşfin 4 lira gördü 10 dakika içinde 3.35 oldu hala da oynak hareket ediyor. Bunlar çete olmuşlar istediği hisseyi 1 günde tavan çeker istediği kadar isterse de taban taban götürürler. Ne devlet ne spk bunlara müdahale etmiyor, edemiyor. ÇÜNKÜ HEPSİ PARA YİYOR! açık ve net! Garibanın cebindeki 1 kuruşa bile göz dikenlerin o garibanlara muhtaç olduğu günler de gelecektir elbette. Yapmamız gereken tek şey sadece sabırdır.
    aynen katiliyorum kendisi turkiye ye gelemez ama bistte istedigi gibi at kosturur...

tespiti cok zor olmasa gerek mazlumum ahi kimsede kalmaz...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. eyvallah dostum. zaten biz ky ler olmasa bunların hali harap. ayrıca işfin de şu anda aynı tezgaha döndü. az yukarı güm aşağı.

4.  Alıntı Originally Posted by accountant3434 Yazıyı Oku
    eyvallah dostum. zaten biz ky ler olmasa bunların hali harap. ayrıca işfin de şu anda aynı tezgaha döndü. az yukarı güm aşağı.
    az yukarı olurmu 1,85 lerden 4,07 yı gordu yhauuuu

5. Hafif gidiyor gibi yapıp alıcı arıyor çakal

6. Arkadaşlar, galibe 2.3 dan virman olması fiyatın gerçek olduğu anlamına gelmez. Ortada fiyatı gösteren bir belge vs. yok. Yani aşağı basabilir. Şahsi fikrim deutche nin hisselerini almak istiyorlar. Bezdirme politikası. Yabancıdaki malları alıp kağıdı yukari taşıyabilir. Belki bu ay belki seneye. YTD.

Sayfa 259/818 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •