Sayfa 352/818 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 6537 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    En iyi senaryo hem bedelli hem bedelsiz olur
    ama ben daha öncede dediğim gibi geçmiş yıl ZARAR ları (168 mılyon ) olduğu için
    sadece BEDELLİ çok YÜKSEK BİR İHTİMAL YİNEDE AĞA BİLİR
    Artı yeni kurulan fabrikada var
    Sayin zico yanlış anlamayin ama böyle yazıldığında hemen yarin bir sermaye artırımına gidecek gibi anlaşılıyor..bunun açıklandığı gün mavi kusda kendilerine usta ,hoca tabirleriyle hitap edilenler bile bedelli açıkladı diye Tweet attılar..benim bildiğim sadece sermaye tavanını artirdirdi ve bütün firmalar bunları yasal süreç içerisinde yapıyor.sermaye artırımı evet yarinda olabilir,2023 de olabilir..tabi patronlarini niyetini bilmiyoruz ama şuan bu haberi mal toplamak için yapıldı diye düşünüyorum.yarin veya iki gün sonra,olumlu bir haberlede aldıkları malı bosaltabilirler.

2. 2 hafta önce şeker yatırım virman yapılmıştı 8 milyon simdi iş yatırıma yapıldığı gözüküyor. Ki bunlar galip öztürk un işlem yaptığı kurumlar acaba bu devir teslim mi olacak yoksa vurkac mi yine

3. Olay vurkaç mı acaba işyatırıma geçmiş işyatırımdan pazarlanmış
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku

Olay vurkaç mı acaba işyatırıma geçmiş işyatırımdan pazarlanmış
    Malın % 87 isi toplu.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Sayin zico yanlış anlamayin ama böyle yazıldığında hemen yarin bir sermaye artırımına gidecek gibi anlaşılıyor..bunun açıklandığı gün mavi kusda kendilerine usta ,hoca tabirleriyle hitap edilenler bile bedelli açıkladı diye Tweet attılar..benim bildiğim sadece sermaye tavanını artirdirdi ve bütün firmalar bunları yasal süreç içerisinde yapıyor.sermaye artırımı evet yarinda olabilir,2023 de olabilir..tabi patronlarini niyetini bilmiyoruz ama şuan bu haberi mal toplamak için yapıldı diye düşünüyorum.yarin veya iki gün sonra,olumlu bir haberlede aldıkları malı bosaltabilirler.
    Bügün spk ya basvurdu
    önce onay alacak spk onay geldıkten sonra
    2023 e kadar musadesi var fakat
    o zamanı bekleyecek durumda değil şirket
    hem geçmiş yıl zararları var hemde yeni yatırımlar var
    ya turgutludaki arazi satılır
    yada bedelli olur bedelli en mantıklısı
    ayrıca bedellidende korkulacak bırsey yok
    sadece açıklandığında aşağı bır tepki verıyor fakat ondan sonra şirket için olumlu oluyor
    hayırlısı olsun gözüm üzerinde ilk fırsatta yine gelirim
    hersey nasip kısmet kısa vadede bana göre muhteşem bir kar yazdı
    hiç kimse yok 3 ten düştü yok şuradan buradan geldi demesin
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    adamlar bu işi iyi biliyorlar geçen sene bize dolar 3,70 ten 30 milyon hisse kitlediler gittiler belkide dolar aldılar dolar 7 liraya çıktıkça düştüler ordan önce iş finde sonra parsnda operasyon yaptılar şimdi hepsi bitti kendi şirketlerinin 2,30 dan sattıkları 30 milyon lotu üç 1,40 tan beri topluyorlar şimdi bugunlerde bariz alışlar var ama resmi olarak al sat yaptıklarını söylemezler yeğen çoktur onlarda bu işi yaptıracak şimdi asıl soru şu 2,30 görme ihtimali var mi şirker iyi kar da yazabilir bu sene öngörüleri alalım ...
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. bugun 2.00 ustune atıp kalmalı kalırsa devamı gelmesi muhtemel 2.00 olmazsa tekrar düzelme muhtemel 1.91 e kadar olabilir ancak 1.91 altına kaymaması gerekir 1.91 altı- 1.89-1.87-1.85-1.83- 1.81 ve 1.78 destekleri test etmesi muhtemel sadece öngörü yatırım tavsiyesi değildir

8. işlemler azaldı ne yapmaya henüz karar veremediler

Sayfa 352/818 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •