Sayfa 655/820 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6558 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Niğde Bor OSB'de ilk etabı tamamlanan TUKAŞ Gıda firmasına ait üretim tesisi faaliyete geçti.
    150 kişinin çalıştığı fabrikada, salça ve konserve ürünleri üretilecek olup tesisin devam eden yatırımlarla 350 kişiye daha istihdam sağlaması bekleniyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    3. Kez deniyor dur bakalım başarabilecek mi? Bence fake gibi. 4 saatlik henüz olgunlaşmadı

Haber yalan mı, yanlışlık mı?
    Yalan haber yapıldı ise maksat nedir?
    Bu yalan yada yanlış haberin ilk çıkış yeri neresi acaba?

4. Makineler sapitti

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Haber yalan mı, yanlışlık mı?
    Yalan haber yapıldı ise maksat nedir?
    Bu yalan yada yanlış haberin ilk çıkış yeri neresi acaba?
    Alıştırma yapıyorlar bence. Bir süre sonra salça ihracatını tamamen yasakladık haberi gelmesini bekliyorum. Çünkü yasaklamazlarsa bu kış salçanın kilosu içerde 100 TL olur. Bu durum hükümet için büyük bir oy kaybına sebeb olacaktır. Oy, paradan daha önemlidir!

6. Biber salçasını şu sıra kendin çıkarsan 8-9 TL biber kilosundan 60-70 lira maliyeti var.Eylül sonuna doğru biraz daha düşer tabi.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Alıştırma yapıyorlar bence. Bir süre sonra salça ihracatını tamamen yasakladık haberi gelmesini bekliyorum. Çünkü yasaklamazlarsa bu kış salçanın kilosu içerde 100 TL olur. Bu durum hükümet için büyük bir oy kaybına sebeb olacaktır. Oy, paradan daha önemlidir!
    Bütün gıda fiyatları 1 yılda neredeyse 4 katına geldi. Salça fiyatları bu süreçte bir üretim olmadığı için fiyatları diğerlerine göre yatay seyretti. Yeni sezon üretimin devreye girmesiyle birden fiyatlar sert sıçradı. Daha önce de dediğim gibi, boş kavanozla aynı fiyata salça satılıyordu birkaç hafta önceye kadar. Bu fiyat dengesizliğinin yok olması zamana yayılamadan birdenbire yaşanınca dikkat çekti tabii ki. Son 1 yılın süt, peynir vs.. fiyat değişimine bakınca, salçayla hemen hemen aynı olduğu görülüyor artık. Burada salça biraz günah keçisi oldu gibi, fiyatlar yakında yerine oturur ve anormal bir fiyat değişimi olmadığı anlaşılır (umarım).

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    En büyük satıcı 1milyon 200 bin ile diğerleri. En büyük kurumsalın 3 katı.
    Bizi kandırmıyorlarsa ky dökülmüş. Tavan tavan gider mi?
    Neden olmasın bankalardan daha değerli. 2.cil ihtiyaç

Sayfa 655/820 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •