Sayfa 140/816 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 6522 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. bugün sanırım dış dinamikleri bahane etti tukaş. ama tukaş borsa çıkarken hiç yükselmedi ki düşerken etkilensin ama spek daha fazla mal alabilmek için genel borsanın düşüşünü bahane ediyor. şahsım adına ben borsanın düşerken tukaşın çıkacağını ve bu hafta
    içinde 2.35 lerin üstünü göreceğimizi tahmin ediyordum. dikkatle takip ediyorum. ytd
    malesef haber bile hiç etki etmedi. haberin olumlu yansımasını henüz göremedik ytd

2. Tahta 3 aydır sahipsiz bu tür iyi haberler geliyor ama günlük çü al ver ver al yapıyor birde tahtaya merry robot bağlamış tahtanın ayarını bozuyor

3.  Alıntı Originally Posted by B.E.A 2014 Yazıyı Oku
    Tahta 3 aydır sahipsiz bu tür iyi haberler geliyor ama günlük çü al ver ver al yapıyor birde tahtaya merry robot bağlamış tahtanın ayarını bozuyor
    hiç tukaş sahipsiz olur mu! mahsus yukarı çıkarmıyorlar ky lar dökülsün diye. adam robotu koymuş geleni gideni topluyor. deutsche de var bir sürü. kağıt sahipsiz olsa deutsch almaz. kağıdın %95 inden fazlası toplu böyle bir hisse çok nadirdir. hiç sahipsiz olur mu. ben bugün yükselir demiştim ama inşallah önümüzdeki günlere bakacağız. ytd.

4. İlk fırsat da satma derdinde millet ulen bırakın bi yukarı trend yapsın

5.  Alıntı Originally Posted by B.E.A 2014 Yazıyı Oku
    İlk fırsat da satma derdinde millet ulen bırakın bi yukarı trend yapsın
    malesef ROBOT koymuşlar artık hisseye robotlar yön veriyor. şirketin sahibi yatırım değil, kumar gözüyle bakıyor. çünkü hissenin akışına değil, piyasaya değil, kendisi robotlar vasıtasıyla yön veriyor. spekler yine kumar gözüyle bakıyor. ky lar ne yapsın. zarar da olsa en iyisi bu tip düşüncesi olan adamların kağıtlarını hiç almamak satıp kurtulmak. robot ile ky nasıl başa çıksın. gerçekten iyi niyetli bir patron olsaydı kağıdın bu hallere düşmesine asla izin vermezdi. asla ytd.

6. Benim bildiğim parsan da işfin de yüklü payları var tam borsacı patron bunlar

7. robotlar dahi benim vermemi bekliyormuş. böyle şansızlık olmaz. ben ne zaman bir hisseyi versem yükselişe geçiyor. ytd.

8. tukaş'ın fiili dolaşım oranı 01.01.2017'de %11,97 imiş, bugün ise %11,99 yani değişen bir şey yok. Tahminimce bunun anlamı kağıt toplu ve büyük kısmı bir veya birkaç grubun elinde bekliyor. Kaynak: mkk.com.tr

Sayfa 140/816 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •