Sayfa 141/814 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    tukaş'ın fiili dolaşım oranı 01.01.2017'de %11,97 imiş, bugün ise %11,99 yani değişen bir şey yok. Tahminimce bunun anlamı kağıt toplu ve büyük kısmı bir veya birkaç grubun elinde bekliyor. Kaynak: mkk.com.tr
    Arkadaşlar zaten hissenin %12 lik kısmı halka açık durumda. Bende uzun zamandır hissedeyim. 5 TL olmadan da çıkmayacağım. Belki 5 yıl sürecek ama bekleyeceğim. Uzun vadeli yatırım olarak bakıyorum. Hatta fırsat buldukça biriktirmeye devam ediyorum.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Şirket büyüme için başvuru yapacağını açıkladı. Yani önümüzde daha hikayesi çok olacak.

1. Başvuru yapılacak
    2. Başvuru kabul edilecek
    3. Büyümeye gidilecek
    4. Büyüme gerçekleşti gibi benzer haberler gelecek.
    5. Sonra yıkılan fabrikanın yerine muhakkak bir şeyler yapılacak, onun haberleri gelecek.
    6. Yapılacak olan her ne ise (konut,alışveriş merkezi vs.) onlar satılacak kiraya verilecek.

Özetle bu hikayeler dönem dönem gerçekleşecek, muhakkak bunlar gerçekleştiğinde hisse de buna göre bir tepki verecektir.
    Bekleyip göreceğiz.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    robotlar dahi benim vermemi bekliyormuş. böyle şansızlık olmaz. ben ne zaman bir hisseyi versem yükselişe geçiyor. ytd.
    dün satmıştım. bugün borsa yükseliyor 1.14 e gelmişti.ama şimdi 2.10 u görüünce rahatladım. 2.15 i devirirse bende girerim ileriki günlerde. başka bir hisse aldım o da kıpırdamıyor. ytd.

4. Ciğersizin biri kaç aydır gündür işyat üzerinden baskı kürüyor tahtaya uyuz

5. Böyle güzel Birgün de tahtayı ziktiniz ya taaa

6.  Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Şirket büyüme için başvuru yapacağını açıkladı. Yani önümüzde daha hikayesi çok olacak.

1. Başvuru yapılacak
    2. Başvuru kabul edilecek
    3. Büyümeye gidilecek
    4. Büyüme gerçekleşti gibi benzer haberler gelecek.
    5. Sonra yıkılan fabrikanın yerine muhakkak bir şeyler yapılacak, onun haberleri gelecek.
    6. Yapılacak olan her ne ise (konut,alışveriş merkezi vs.) onlar satılacak kiraya verilecek.

Özetle bu hikayeler dönem dönem gerçekleşecek, muhakkak bunlar gerçekleştiğinde hisse de buna göre bir tepki verecektir.
    Bekleyip göreceğiz.
    Şirketler büyümek için kime başvuru yapıyor?
    Kimler izin veriyor ?
    Bu işin omdusmanı mı var ?
    Kimler kabul edecek büyü yürü ya tukaş diyecek ?
    Açıklarsanız memnun olurum ...

7. Kimse yokmu bu hissede. Nerdeyse tum gidalar 3 5 yukseldi. Sira buna ne zaman gelecek

8.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Kimse yokmu bu hissede. Nerdeyse tum gidalar 3 5 yukseldi. Sira buna ne zaman gelecek
    tahtada büyük baskı kuran bir grup var, arada sırada bir hareket geliyor tahtaya, 1-2 kademe yukarı gidip sonra tekrar başladığı yere geliyor, ya sabır...

Sayfa 141/814 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •