Sayfa 142/816 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6525 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    tahtada büyük baskı kuran bir grup var, arada sırada bir hareket geliyor tahtaya, 1-2 kademe yukarı gidip sonra tekrar başladığı yere geliyor, ya sabır...
    emin olun 20dk dır takip ettim alışlarda satışlarıda tek adam yönetiyor. hiç dert etmeyin. kendince sazan avlıyor. sanki hissenin çok büyük kısmı kendinde değil gibi alış yazıyor. alışları siliyor amaç silkelemek. ben de dua ediyorum ky lar silkelensinde. 2.15 e kendini atsın diye. 2.15 giderse hisseye atlarım. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    emin olun 20dk dır takip ettim alışlarda satışlarıda tek adam yönetiyor. hiç dert etmeyin. kendince sazan avlıyor. sanki hissenin çok büyük kısmı kendinde değil gibi alış yazıyor. alışları siliyor amaç silkelemek. ben de dua ediyorum ky lar silkelensinde. 2.15 e kendini atsın diye. 2.15 giderse hisseye atlarım. ytd.
    ben de onu demeye çalıştım yani birisi tahtayı baskı altında yönetiyor, tahtadakilerle oynuyor aklı sıra. bugün bir ara 2.15 gördü ama hemen geri geldi. çok sıkıcı bir tahta...

3. Sorun aslında günlük alan ya akşama satıyor yada birgün sonra veriyor ya bir kademe kar ya da zarar ve de alım lar zayıf yani düşük miktar
    Şöyle günlük net alış da bir iki aracı kurum toplam da 500 tane alıp koysa kenara satmadan 2.50 üzerine atarda kağıda ilgi Yok
    Halbuki teknik olarak hem 60 dkklık hem günlük de nefis tobo lar var
    Sabah ola hayrola diyelim ...

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Yani ne demek teknik den anlamıyorum yrumunu da verirseniz sevinirim.
    Teşekkürler

5. Bu hisseyi 5 yıl önce sıkı takip ediyordum. 1 tl civarı idi maaşallah değisen bir sey yok. Ama bir kan gelmiş cemaline güzelleşmiş.Görücüye çıkmış sanki maaşallah.Uçar mı kaçar mı yoksa düşer mi sürünür mü bilmem ama artık ne olacaksa olacak gibi. Nkah kıyasım var bu kağıtla. Geçim güzel olusa mutlu olurum. Kötü olursa ve hele de boynuzlarsa çok saydırırım. Ama bu cazibesi bu riski almaya değer diyor içimdeki ses.

Teknikçi arkadaşlar asaygım sonsuz onların açıklamalı yorumlarını bekliyorum.

Yatırım tavsiye edemem ve de etmem.

6. tek sıkıntı hissede işi bilmeyen spek olmasından. eline dealarca fırsat geçtiği halde kağıdı yükseltemedi. keşke bu hissenin başında galip ağa gibi bir spek olsa. adma tam bir profesyonel. dua edinde spek değişsin. değilse 2.15 i geçmediği sürece 2 ileri 2 geri günlerdir böyle.
    sanki millet bilmiyor gibi 4-5 tane aracı kurumunda her gün değişik aracı kurumundan alıp satarak kağıda 1 kademe kar karşılığında hisseyi buralarda tutuyor. galip olacakta buranın tozunu arttırırdı şimdiye. elinde toplu olduğu halde hisse bir şey yapamıyor. 2.15 i geçmesini bekliyorum geçerse ben de atlarım. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    tek sıkıntı hissede işi bilmeyen spek olmasından. eline dealarca fırsat geçtiği halde kağıdı yükseltemedi. keşke bu hissenin başında galip ağa gibi bir spek olsa. adma tam bir profesyonel. dua edinde spek değişsin. değilse 2.15 i geçmediği sürece 2 ileri 2 geri günlerdir böyle.
    sanki millet bilmiyor gibi 4-5 tane aracı kurumunda her gün değişik aracı kurumundan alıp satarak kağıda 1 kademe kar karşılığında hisseyi buralarda tutuyor. galip olacakta buranın tozunu arttırırdı şimdiye. elinde toplu olduğu halde hisse bir şey yapamıyor. 2.15 i geçmesini bekliyorum geçerse ben de atlarım. ytd.

Spek olupta ne yaptığını bilmeyen var mı? Demek ki büyük balık koşturuyorlar. İzliyorum bende bakalım şimdilik o zaman.

Teşekkürler

Sayfa 142/816 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •