Sayfa 18/61 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 137 - 144 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1. Adamlar tek tek lot sayıyo temettu sonrası 2088 maliyet zararınamı? satalım borsa gitmiş .

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Adamlar tek tek lot sayıyo temettu sonrası 2088 maliyet zararınamı? satalım borsa gitmiş .

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün deney yaptılar.Birbirilerine takas yapmaktan sıkıldılar adamlar.Dün kimse malını buralardan çıkmayınca yükseklerden almaya mecbur olduklarını anladılar.Ben derim ki malınızı sakın kaptırmayın.Şirket değerlenmesine bakın,yerinin buralar olmadığını göreceksiniz.Bu baskılama nereye kadar devam edecek.Y.T.D.

3. Artık yükselme zamanı geldi mi bilmiyorum.ancak spekülatör ,daha alımlarımı tamamlayamadım.ne oldu ki şimdi.y.t.d.

4. Milletin elindekilerini alabilmen için 3-4 gün satışsız gitmen lazım.1 lot alışlarla hisseyi toplayabileceğini sanıyorsan yanılyorsun.Y.T.D.

5. AKMGYO satmak isteyenler 20700 de 10000 lot alıcı bekliyor.Satmak isteyenler buyursun.Y.T.D.

6. https://youtu.be/dGf5V2hC7DI nazlanma-Aşkın Nur YENGİ

Alış yazılıyor, kimse satmıyor.Lütfen tahtayı bu günde başı boş gösterme.Y.T.D.

7. Vay anam vay. iki lotumu kaptırdım.vay vay vay!
    21000 de 1000 lot satış var almak isteyenler buyursun.Y.T.D.

8. Arkadaşlar satmak isteyen varsa 20860 da 9000 bin lot bekliyoruz.hadi değerlendirmek isteyen varsa buyursun.y.t.d.

Sayfa 18/61 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •