Sayfa 320/342 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Son 3-4 günde ziraat alışlarının bir kısmı ky arkadaşlar. Diğer kısmını bilmiyorum,

2.  Alıntı Originally Posted by choosy Yazıyı Oku
    Son 3-4 günde ziraat alışlarının bir kısmı ky arkadaşlar. Diğer kısmını bilmiyorum,
    zaten biz k.y alip biz satiyoruz...sahsen ben buna inanmaya basladim...

3.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Tarladan arsaya değilde arsadan tarlaya dönecekmiş gibi işlem yapıyorlar, ayarları bozuldu onlarında. Eski bilinçsiz yatırımcı yok artık bunlar hala 20 sene önceki borsa taktiklerini kullanıyorlar kimse yemiyor tabii.
    Ama yeni yatırımcıda gelmiyor korkuyor çekiniyor. Bence istedikleri de sadece bu kimseyi yanaştırmamak hisseye. Kendileri yönetmek istiyorlar tahtayı.
    Beklemeye vakti olmayanların paralarını alıyorlar.
    İmarın çıkmasına az kaldı inşallah. Bu son üzücü hadiseden sonra seçimlerden sonraya çok bırakmazlar bence. Seçimden 2-3 ay sonra herşey biter inşallah. Patronda bizde paracıklarına kavuşur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    2 gunde bana neredeyse 1000 lot kaptirdi silkeleme yapiyor güya...ne yani simdi buradanda alsak 30 mi cekecek...30 danda alsak 29 mi cekecek...Alkah akil fikir versin tahta yapiciya...Allahtan kredili mal almadim kendi paramizla oynuyoruz...dusur dusur nasilsa bekliyoruz...
    Yapmadı değil. Sadece bu son habere pek yeni atlayan olmadı düşürse geri alabileceği bekli değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. farzi misal 2 gun once 32 ve 33 lerden atlyan biri nasil satsin ki...diyorki satma ve bekle...acaip islemler var

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku

farzi misal 2 gun once 32 ve 33 lerden atlyan biri nasil satsin ki...diyorki satma ve bekle...acaip islemler var
    Sizde bir kaç kurumdan hesap açın dilediğiniz kadar alıp satarsınız hacmi bile patlatırsınız millette vay be ne mal gömmüşler veya almışlar der.

7. Bu dönemde arsa almak akıllıca olmasada bende aranızdayım... Ya nasib

8.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Bu dönemde arsa almak akıllıca olmasada bende aranızdayım... Ya nasib
    insallah zararina satmazsin

Sayfa 320/342 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •