Sayfa 180/385 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. bugünkü takası gördüm ama dun neler oldu acaba paylasan olmadı. her yerde yabancı oranı artanlarda gosteriliyoruz. ama sonuca gelince iki gunde yerle bir olduk

3. lanet olasica daha nereye kadar

Düşen kama tutulmazmış, dinlemedik aaa, takma kafana,
    Grafiği işliyorlar biz seyrediyoruz.
    Bu arada BGC satışları Citi'den , Tekstil tekstilden çıkmış görünüyor.
    TEB satmadıkça algılarımı bozmam zira en iyi bildiğim şey zararın üstüne oturmak...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. :party::plc: en iyi bildiğim şey zararın üstüne oturmak... hay ağzına sağlık çok güldüm.. çok doğru biz küçük yatırımcıların en iyi yapığı şey zarar da beklemek...

Tahsisli sermaye artışından 5.150 TL'den mal alan nitelikli yatırımcılar geldiğinde bizim 6.300 TL'den alacak paramız vardı onların üç günde %20 karla satacak hisseleri...

Nitelikli yatırımcılar satıp gittiğinde onların ceplerinde para kaldı, bizim elimizde pahalı, ümit dolu, bol hikayeli hisselerimiz ...

Bu arada onlar kendilerini biliyor gerek tahsisli öncesi ucuzdan ve gerekse tahsisli de malı alıp en yakın arkadaşlarına hisseyi ballandıran ve çaktırmadan satan arkadaşlar ahı da size kalsın...

"Misyonerler ülkemize geldiğinde, bizim elimizde topraklarımız, onlarınkindeyse İncil vardı. Bize gözlerimizi kapatıp nasıl dua edeceğimizi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda bizim elimizde İncil, onlarınkindeyse topraklarımız vardı."

--- Jomo Kenyatta, Kenya'nın Kurucu Devlet Başkanı

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : HAK; 10-01-2018 saat: 15:01.

2018-2019 yılı dünya piyasaları için iyi olmayacak ve finansal bir tsunami gelecek. Zira yeni bir hikayeye ihtiyaç var.
    Bizde ABD- Rusya siyaseti arasına sıkışan , kuşatılmış, ekonomik ve hukuki kapütülasyonlarla , sıcak parayla ayakta kalmaya çalışan bir ekonomi var. Dolayısıyla herkes ayağını yorganına göre uzatmalı ve yatırım kararlarını ona göre almalı.

8.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    hisse dün ve bugün freni patlamış gibi..2 günde verdiği %7 yi geri aldı..
    hem bayrak dibine indiği hem de -olası- kamanın bi bacağının eğimini oluşturduğunu hem de 15 dklık grafikte RSI da uyumsuzluk yarattığından dolayı yarın biraz toparlanma gözlenebilir diye düşünüyorum..
    5,94 ve max. 5,99 görülebilir

hem böylelikle 5,70-5,75 e giden yolu hemen bitirmemiş olur tahtayapıcı...

kısada tahminim olup yatırım tavsiyesi değildir.
    gün içi 5,94 -5,99 görülebilir tahminimde yanıldım. açıkçası ben bu seviyelerde biraz oyalanır diye tahmin etmiştim ama oyalanmadı.
    ancak günün büyük bi zamanında 5,70-5,75 aralığında gezindi..

Sayfa 180/385 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •