Sayfa 224/385 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    5-15-30 dklıklarda rsı düşüyor.. bu hoş değil
    hala rsi düzelmedi mi?

2. Hayat böyle birşey demek ki,
    Uzun bir süre tutarım diyerek 5.75lerden aldığım hisseleri bugün kozalakdaki pozisyonum gereği satmak zorunda kaldım.
    Hepinize bol kazançlar, yola çıktı gibi duruyor inşallah fişekler.
    Cümleten selam olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hisse iki gündür endekse rağmen prim yapmasına ve mal alınmasına rağmen forum bomboş.
    Şurada ben, evinborsa, mühendis ve birkaç arkadaş yazıyor.
    Görünen o ki bu hisse ya ky ilgisini çekmiyor ya da ky kalamadı.

Bugün hisse yine ilginç hareketler sergiledi. Açılıştan sonra 5.980'lere gidip 5.840'a indikten sonra yeniden 5.900 bandına geldi ve oradan birkaç gündür hissede cirit atan Tera menkul hisseyi sert bir hareketle 6.050 'lere kadar götürdü.

Bu esnada gedik,iş yatırım ve yatırım finans hissede acaip işler yaptı. Alan sattı, satan aldı ben çözemedim...

Hisse 5.950 TL'nin altına geldikten sonra yeniden yukarı dönüp 5.980 TL'den kapattı. Gün sonu nette gedik, ykb mal alırken önemli bir satıcı yoktu.

Bu ivmelenme neticesinde birkaç gündür mal alan iş, ata, ykb ve yabancı kurumlardan satış gelmemesi olumluydu ve gelecek adına güven verdi.

Yine bu ivmelenmenin herhangi bir habere bağlı olmaması da güzel. Bir de iyi bilanço, büyük bir ihale (Afganistan), iştirakler MAİ ya da Tanıtek'ten ihale haberi gelirse daha da güzel olur.

Teknik bakan arkadaşlar teknik yorumlarsa faydalı olur ...

Yatırım al/sat tavsiyesi değildir.

4. benden malı aldılar abd verisi ile benide silkelerdiler. ama gözüm üstünde gelirse geri alırım gelmezse kalanlara bol kazançlar. selam ile.
    yatırım tavsiyesi değildir

Demek ki ben ve mühendis kaldı.
    Zararın üstünde oturmak kolay karın üstünde oturmak zor...

6.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    ben zararına verdim. korktum bir daha aşağı gelecek diye. yoksa maliyetim sizinle aynıydı kısmet nasip
    yatırım tavsiyesi değildir

7. birde ben kaldım :) kalın sağlıcakla umarım çıkarda biz bari 3-5 bişi kazanırız. umarım diğer hisseleriniz çıkar. benimde kozaldan zararım çok (aslında maliyetim oldukça düşük ama al-sat yapmaya korktuğum için ha buradan çıkar ha buradan çıkar derken 44 ten 32 lira gördü hisse :) ya zaten belliydi sokaktaki simitçi bile kozal almış. o hisse kolay kolay çıkar mı çıkmaz. neyse her 2 hissede de beklemeye devam ediyorum bakalım sonumuz ne olacak.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku

valla ben de yarısını karla verdim.. yarısı duruyor.. yarın az esnerse sattığımı yerine koyar 6,11 i beklerim..

kağıt bugün dolar 3,8230 hedefine giderken ve endeks de düşerken seri bi şekilde tırmandı.. zaten uyumsuz olan rsı hepten uyumsuz oldu.. iki formasyonun ortak hedefi olan 6,11 in hala ihtimal dahilinde diye tahmin ediyorum ve şayet haber/veri falan gelmezse o seviyelerden sert satışlar olabilir diye düşünüyorum..
    Son düzenleme : muhendis; 14-02-2018 saat: 22:18.
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Sayfa 224/385 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •