Sayfa 232/385 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. ben kesinlikle olacaktır demiyorum.. 5,10 yaparsa 4 noktası tamam olan yapının 5. noktası da tamamlanmış olur diyorum ama yarın düşmez de çıkmaya başlar .. yine 5,90 lara 5,95 lere gelirse yolu açık olsun..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

2. ve yine aranızdayım. hos geldim bu sefer galiba.
    yatırım tavsiyesi değildir

3. BORSAMIZ;

Üzülerek söylemek istiyorum ki borsamız iki adet hisseden oluşmakta olup bunlarTürk havayollar + kardemir = ikisindede KAR yok ama herğün soluksuz zirve yapıyorlar, borsada bilanço satın alınsa böyle olmaz, şeytanlar nerde oğraşıyorlarsa ordan kıl koparıp nemalanmak moda, adi matrikste değirmene su taşıyor buda cabası ( ikigündür saat 17,00 olunca suriye haberi yayımlayarak ) adamlar hertürlü kazanıyor, bizde AKGUV gözünün içine bakalım patronumuzun gönlü olacakta hisse hareket yapacak, kazancını kefene koymayı adam sanat edinmiş herhalde

Dünkü şok düşüşün ardından bugün endeks artı açtı ve arada gelen afrin haberine rağmen dünkü kayıpları telafi etti.
    Bizim hisse dünkü ihale haberi yenilenince bir ara 5.750 TL'yi görse de Afrin düşüşü ile 5.550'ye gerileyip 5.670 TL'den kapandı.
    37 milyon sermayeli bir güvenlik şirketi 33 milyon USD'lik ihale alıyor (2017 cirosuna göre süper bir rakam) lakin hisse bunu fiyatlamıyor. Neden? Piyasa ve yatırımcı güveni kayboldu...

Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    akdeniz güvenliğin gözü toprakta olacaktır demek bence çok iddialı olmuş.
    sn mühendis şimdi ne dersiniz, gerçi ben günlük hareket olduğuna inanıyorum.

6. 1828 nolu iletimde ip ucu vermiştim gözden kaçmasın.:shh:

7. şu ana kadar yanıldım ama son zirvesi olan 6,05 üstüne çıkarsa % 100 yanıldım derim ve yakalayabilirsem o seviyelerden tekrar girerim. onun dışında benim için hala şüpheli..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Tera/Gedik karşılıklı işlemlerle hisseyi yukarı çektiler. Gedik aldığı malı çıktığı gübi bir miktar da Tera için çıktı. Tera kapanış seansında bir miktar daha verdi.

Merill Lynch, BGC ve seans sonu İş, Yatırım alımları dikkat çekiciydi.

Afganistan ihale haberinin üzerine gelebilecek ihale haberleri sert hareketlere neden olabilir.

Bugün yatırım dışında satıcılar cansızdı bu da malların paket olduğunu ya da istenilen fiyatlarda olmadığını gösteriyor.

Sayfa 232/385 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •