Sayfa 278/385 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar.......:kalp:.......iyi hafta sonları olsun.:cck:.....:wave:

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    5.5 lirayken çok ucuz dedik,
    5 oldu vaay dedik
    4e bastı
    yetmedi şimdi 3.5 oldu.

şirketi kökten alıyoruz desek üzerine para verecekler kurtulmak için gibi bir durum var herhalde sn. dow16
    bu kadar da malına düşman olmayı akguvde gördük.
    bakalım daha neler göreceğiz.
    Bir arkadaşım alma dedi inat ettim 5,85 den girdim. Bir parmak bal ile gaza geldik. 6 üzeri çıktı evet dedim gidiyor başladı.. Arkadaşım sat dedi olmaz dedim. İlk ihale haberinden önce düştü toparladı.. Evet sağlam hissemiz nasılda toparladı diye düşündüm. Sonra ihale haberi ile 5,60 gördük eyvah dedim korkunç gelmişti bana ama oradan 2 TL altına gelecek kadar bir olumsuzluk hiç düşünmedim. Çünkü sindire sindire bir kaç yukarı hareketle sevindirerek düşürdü. Bu arada 5,60 dan sonra arkadaşım izliyorum 5 TL altına sarkacağını düşünüyorum eğer olursa hiç durma dedi.. Yine inat ettim. Son olarak söylediği 4 TL altını görecek dedi ve 4,66-4,38 aralıklı çıktım. İnsafsızlar.. Yaklaşık 5-6 bin TL zarar ettim. Böyle şirketlerin hisseleri diyeceğim ama bende de suç var. Arkadaşımı dinlesem şimdi az bir zararla kurtulmuştum.. Kalan arkadaşları etkilemek istemesem de son olarak hareketin başladığı yere inme ihtimalinden bahsedince çıkma kararı aldım.. Böyle bir insafsızlık olamaz.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Bir arkadaşım alma dedi inat ettim 5,85 den girdim. Bir parmak bal ile gaza geldik. 6 üzeri çıktı evet dedim gidiyor başladı.. Arkadaşım sat dedi olmaz dedim. İlk ihale haberinden önce düştü toparladı.. Evet sağlam hissemiz nasılda toparladı diye düşündüm. Sonra ihale haberi ile 5,60 gördük eyvah dedim korkunç gelmişti bana ama oradan 2 TL altına gelecek kadar bir olumsuzluk hiç düşünmedim. Çünkü sindire sindire bir kaç yukarı hareketle sevindirerek düşürdü. Bu arada 5,60 dan sonra arkadaşım izliyorum 5 TL altına sarkacağını düşünüyorum eğer olursa hiç durma dedi.. Yine inat ettim. Son olarak söylediği 4 TL altını görecek dedi ve 4,66-4,38 aralıklı çıktım. İnsafsızlar.. Yaklaşık 5-6 bin TL zarar ettim. Böyle şirketlerin hisseleri diyeceğim ama bende de suç var. Arkadaşımı dinlesem şimdi az bir zararla kurtulmuştum.. Kalan arkadaşları etkilemek istemesem de son olarak hareketin başladığı yere inme ihtimalinden bahsedince çıkma kararı aldım.. Böyle bir insafsızlık olamaz.. Ytd

eski akguvcu olarak uamrım 3 3 25 aralığına gelmezde buradan döner hatta en güçlü desteği bize kan kusturduğu fiyat 2 80 idi tabi bölünmden önceki rakamdı şu anda 2 50 gibi rakama geliyor sanırım inşallah görmezde döner ytd bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    . Böyle bir insafsızlık olamaz.. Ytd

.cehennem işte bunun için var kardeşim..merak etme.....ZULÜM İLE ABAD OLANIN AHİRİ BERBAD OLUR.....ZİYA PAŞA
    .Yatırım tavsiyesi değildir.....

5. .Bu adi ve aşağılık;bize akıl dışı kayıplar yaşatan Akgüv'de bitmek bilemeyen düşüşe eklenen bir hafta daha geçti......umarım bu zülme sebep ve müsebbip olanların cehennem hayatlarında bize yaşattıkları her haftaya yıllar denk geliyordur......kendilerine beddua etmekten ve dilemekten başka bize hiç bir çıkış kapısı bırakmadılar.....umarız onlarada cehennemden çıkış kapısı kalmaz......

.Not:istemeyerekte olsa elimizden başka bir şey gelmediğinden yazıyoruz......
    Son düzenleme : Dow16; 15-04-2018 saat: 21:29.

6.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .Bu adi ve aşağılık;bize akıl dışı kayıplar yaşatan Akgüv'de bitmek bilemeyen düşüşe eklenen bir hafta daha geçti......umarım bu zülme sebep ve müsebbip olanların cehennem hayatlarında bize yaşattıkları her haftaya yıllar denk geliyordur......kendilerine beddua etmekten ve dilemekten başka bize hiç bir çıkış kapısı bırakmadılar.....umarız onlarada cehennemden çıkış kapısı kalmaz......

.Not:istemeyerekte olsa elimizden başka bir şey gelmediğinden yazıyoruz......
    Şirketin hala Cumhurbaşkanı tarafından Afganistan onaylandı haberi var, havelsan haberi var. Bakalım nereye kadar tutacaklar.

7. .ulan adiler düşerken devre kesicilerle düş...çıkarken bin bir naz...çıkma be çıkma......adi rezil ********ler....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    artık birşeyler olmalı çok sıkışmış ve satılmıştı bakalım bir haber verin artık ama haberden sonra satmayın şu an %8 yukarda 3,97 gördük

Sayfa 278/385 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •