Sayfa 280/385 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Dün 3.95 ten şelale oldun,şimdi kağnısın.. Kumar masası burası..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Dün 3.95 ten şelale oldun,şimdi kağnısın.. Kumar masası burası..

ölmüş de gömeni yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    20.02.2018 tarihinde Afganistan Sivil Havacılık Kurumu'nun 4 Uluslararası Havaalanının (Hamed Karzai, Herat, Mazar-e Sharif, Kandahar) 3 yıllığına güvenlik hizmeti alım ihalesinin "33.307.589,52 USD" bedel ile tarafımızca kazanıldığına ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda özel durum açıklaması yapılmıştır. Ancak sözleşme imzalanması için onay süreci tamamlanmamış olup Afganistan Sivil Havacılık Kurumu tarafından verilen teklif ve teminatlar için süre uzatımı talep edilmiş, talepler tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Sözleşme imzalanması ile ilgili süreçler hala devam etmektedir.

4. hadi bakalım yallah afganistana :)
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Fenerbahçe stadının özel güvenlik işini kim yapıyor, bilen var mı? Ben biliyorum.

Dün akşamki maçta soyunma odası tünelinde Özel Güvenlik görevlilerinin Beşiktaş personeline saldırdığı iddiası var. Sıradan bir iddia değil, Bjk başkanı Fikret Orman'ın ağzından duydum.

Amaaaan, bana ne, ben mi düşüncem. Stadı hangi özel güvenlik şirketi koruyorsa, o şirketin patronu düşünsün.

6. hissenin üzerine yüce Odin'in laneti var sanki.
    kalkmıyor.

thor nerde, bir o kaldırabilir bu tahtayı.
    bekliyoruz.

7. Çok merak ediyorum bu ahlaksızlığa daha neler kadar devam edecekler..

8. Buğün 3,80 götüren el ile 3,65 kapatan el aynı, adamlar hisseye çok hakimler, tatmin olduklarında, canları istediklerinde tatmin olacaklardır, bu işin yapanlarada elbet bir maliyeti var, patron bilgisi olmadan kuş uçmaz, ortada genel kurulda yok temettü haberi yok, ihale desen rafta beklemede, işin özü böyle kalleş hisse olmaz olsun

Sayfa 280/385 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •