Sayfa 282/385 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Hehee düşeni kırmış hee

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. o haberlerin (özellikle ihaleyi kaybettik haberi) çıktısını alıp kıvırıp kıvırıp sokucaksın bir tarafına o zaman istediği kadar haber paylaşsın.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    gedik yine yaptı yapacağını siz siz olun gedik ile çalışmayın çok sahtekar bir firma A1 Kapital ve ikisi bizim piyası en çok bozan iki aracı kurum bunlar ile hesap açıp çalışmayın işleri güçleri manipilasyon hisse giderken baskılar düşerken satar

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    gedik yine yaptı yapacağını siz siz olun gedik ile çalışmayın çok sahtekar bir firma A1 Kapital ve ikisi bizim piyası en çok bozan iki aracı kurum bunlar ile hesap açıp çalışmayın işleri güçleri manipilasyon hisse giderken baskılar düşerken satar
    seans sonu gedik tutmasaydı tahtayı 3,80 soluk alırdı ama aşağı aşağı gelirkende eze eze alan gedik di

5. Yapı Kredi ********lik yaptı seans sonunda..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tahtaya çok hakim bir grup var, allah yardımcımız olsun, umarım kavga biter, barış olur, sukunet hasıl olur. Kalleş hisse adam olur. Aracı kurumlar bahane çarkı çeviren bir beyin var, o ne isterse o olacak, güzel haberlerin desteklemesi lazım, duy sesimizi patron, genel kurul ve temettü haberini bekliyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    peki satılan mallar gediğe ait olamaz mı gedik derken gedikteki biri hem orda hemde başka bankada hesap açamaz mı üç dört hesap bir arada götüremez mi atıyorum 6 liradan beri sattılar sonra 3,40larda 3,50 lerde topladılar baya baya başka taraftan hesaptan alış yaparak diğer tarfata zarar da görünür ama en son aldığı yerde karda görünü 4,20 den satan kim 3,40 dan alanların hepsi ky olamaz bu hissede ky yok denecek kadar azaldı tüm forumlarda en az yorum alan hisselerin başında ama büyük bir oyun olacağı belli nerde nasıl kaça çekcekler onu alltan topladıkları malı dalgalayarak götürecekler yoksa son 6 ayda tüm haberler pozitif ama hisse düştü bir tek bir ihaleden elendi dava etti felan ama diğer tüm haberler olumlu başka hisselerde arasa satacam haberi gelince iki tavan çekerdi bu tam tersi yaptı diğeri taşeron yasası çıktı ama garanti olan paralarını ordan bile garanti para gelecek ayrıca tazminat hakkı olan işler var diğer olayları saymıyorum bile misal son aldıkları ihale bu çapta bir firma için adalet bakanlığından alınan iş 8 milyolluk bir iş fakat o iş zırh işi bir çok banka ve kurum zırhlı araç ihtiyacı var bunları tek tek alır ise şaşmam ve dahası afganistanda alınan iş orada bu işler daha ucuz işçi ve daha yüksek para ile yapılabilir

Alıntı Originally Posted by uzo Yazıyı Oku
    seans sonu gedik tutmasaydı tahtayı 3,80 soluk alırdı ama aşağı aşağı gelirkende eze eze alan gedik di

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    #AKGUV Sabah beri olan işlemleri incelediğimiz de büyük bir karın ağrısı var beslli 4 üzerinde stabil açan hisse 3,72 ye kadar bastılar sonra geri topladılar çok hızlı bu işlemler oldu biraz da endeks toparlasa tekrar artıya geçecek gibi de duruyor bu hareket bir boğanın gibi

Sayfa 282/385 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •