Sayfa 292/385 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Meksa kimin malını satıyor arkadaşlar malının bitmiş olması gerekiyordu

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Gelecek hafta nispeten daha yatay ve sakin bir endeks, ancak sert hareketlerin yaşanabileceği bir AKGUV görebiliriz şeklinde bir not düşelim.
    Bakalım gerçekleşecek mi !...Haftalık kanımca önemli seviyeler, 2,96 ve 3,17 olacak. 3,17 üzerinde hafta sonuna girebilirse görünümde daha elle tutulur bir olumluluk olacaktır kanaatindeyim...
    İlk hedef 2,94 ikinci hedef 3,03 civarı olabilir...2,90 haftalık pivot seviyesi...Zorlanması normal...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    İlk hedef 2,94 ikinci hedef 3,03 civarı olabilir...2,90 haftalık pivot seviyesi...Zorlanması normal...
    oyak yapıkredi mahvetti bu gün 48 bin kaldı oyak da bir sıçrama bekliyordum bende 84 altına salmıyordu bu gün maliyetlendik elimizde patladı yine lanet

4.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar satılan 6 milyon lot çok önceleri yapıldı yeni yapılan birşey değil. Zaten fiyat o zaman 5 kusurdu ve o satıştan sonra tahta 6 kusurları gördü. Yapılan açıklama bedelli sermaye artışından gelen paranın kullanımına ilişkin yapılan açıklama yasal bir zorunluluktur. Bazı özel durumlar 60 gün sonra herhangi bir gelişme olmadığında o özel durum hangi aşamada olduğunu bildirmek yasal zorunluluktur. Kaç gündür cevap veri em bakalım kim bu hususu belirtecek diye bekledim. Lütfen biraz araştırın
    haklısınız kızgınlıktan algı kapanmış

5. Teknik taktik zıçtı

Devre kesiciye girmesine fazla kalmadı...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Aylık grafikte 2,73 önemli bir seviye ancak, verince destek dinlemiyor tahta sahibi...

2,80 e kadar önü açık...

Sayfa 292/385 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •