Sayfa 314/385 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    ........Kanal formasyonu gereği yön en azından şimdilik yukarı olabilir ve 60-120 dk. lık grafiklerin indikatörleri de bunu doğrular durumda...
    15 dk. lık kanal alt-üst değerleri...2,98 - 3,03...Cari fiyat...3,03
    TCMB ile ilgili KHK ile endeks çöktü, Dolar fırladı...Özeti bu...
    15 dk. lık kanal alt-üst değerleri...2,96 - 2,99...Cari fiyat...3,00
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

TCMB ile ilgili KHK ile endeks çöktü, Dolar fırladı...Özeti bu...
    15 dk. lık kanal alt-üst değerleri...2,96 - 2,99...Cari fiyat...3,00
    15 dk. lık kanal alt-üst değerleri...2,94 - 2,97...Cari fiyat...2,93
    Kırıldığı tarafa sert kırılabilir...Formasyon gereği yukarı kırılım beklememe rağmen, endeksteki satış ve dolardaki ısrarlı yukarı hareket bunu engelleyebilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

[B].....Kırıldığı tarafa sert kırılabilir...Formasyon gereği yukarı kırılım beklememe rağmen, endeksteki satış ve dolardaki ısrarlı yukarı hareket bunu engelleyebilir...
    Ne yazıkki yukarıdaki şartların devam etmesi nedeniyle aşağı kırdı...
    22 günlük ao üzerinde (anlık...2,84) en az iki günlük kapanış gelmedikçe ve piyasa koşulları düzelmedikçe (endekste ağır satış, dolarda ısrarlı alış vb.) durum pek iyi gözükmüyor...

4. 2.99 dan vedalaştıktan sonra 3.30 kara giderken arkasından bakmıştım bugün tekrar buluştuk 74 ile tekrar

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

5. Firma sahibi çoook kaliteli bir şahsiyettir, her gün anmaktan kına geldi ama 5,15 tl fiyatla malları sattı kasasına koyduğu paraların hayrını görmez inşaallah, ne ihale haberi var ne hissede kalite, bireysel yatırımcı hergün ............. kan ağlamakta olup hakkını helal etmez bilesin

6.  Alıntı Originally Posted by canbek Yazıyı Oku
    2.99 dan vedalaştıktan sonra 3.30 kara giderken arkasından bakmıştım bugün tekrar buluştuk 74 ile tekrar

Bir günde 2bin zarar yazdı, bakalım daha ne kadar girecek

7. Millet kaç liraya aldıda satıyor anlamış değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    selam uzunzu ,iken upzuncu olduk bir anda halbuki olan olaylardan en pozitif ayrılması gereken hisse fakat çeşmenin başında gedik gibi bir ******lar topluluğu durunca böyle oluyor

Sayfa 314/385 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •