Sayfa 330/385 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır............

ÖNCEKİ ÇALIŞMA...

GÜNCELLEMELİ ŞİMDİKİ DURUM...(ŞİRKET BEDELSİZ SERMEYE ARTTIRIMI YAPTIĞI İÇİN ÖNCEKİ GRAFİKTEKİ SEVİYELER OTOMATİK OLARAK BİR MİKTAR DEĞİŞMİŞTİR)

2. Niye çıktı niye indi

3. Kaç yıldır bu hissedeyim Allah bilir. Ama hiç zararına satmadım. Yine aynı olacak inşallah. keşke stop olsaydım ama tabi yanlış tercihlerde yapıyorum.

4. ulan elinde zaten bir bu vardı. onu da alamamış gerizekalılar.
    şöyle yapçaz böyle etçez diye diye sattılar. hatta ilk düşüşün başladığı günlerde afganistan ihalesini kazandık falan demişlerdi son bir vurgun için yukarı vurmuşlardı sonrada iştiraklerinden birinin botaş ihalesini kaybettiği haberini paylaşarak oralardan buralara düşürdüler.
    şubat ayında kazandığın ihale için imza atamamış paşalar. mk sanırsın hergün ihaleye girip kazanıyor da 33m dolarlık ihaleye imza atmıyor gerizekalılar.

Afganistan pazarında 4 Havaalanının Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi ile İlgili Açıklama hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    ...

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    21.02.2018 tarihinde yaptığımız açıklamada; Afganistan resmi kurumları tarafından yapılan bildirime göre, Afganistan Sivil Havacılık Kurumu'na ait dört uluslararası havalimanının güvenliği ihalesinin Şirketimizce kazanıldığının tarafımıza bildirildiğini duyurmuş ve akabinde sözleşme imzalanması için onay sürecinin tamamlanmamış olduğunu ve süreçlerin hala devam etmekte olduğunu kamuoyuna bildirmiştik.

Afganistan resmi kurumları ihale kapsamındaki hizmetler ile ilgili başka bir grup ile sözleşme imzalandığı yönünde şirketimizi bilgilendirmiştir. Kamuoyuna arz ederiz.
    gidin kredi çekin onuda yiyin ******** köpekler.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Aylardır belliydi Amerikalılar izin vermedi ama bunu biliyorlardı bu belli olunca bir sürü hisseyi MKK’de boksa da satışa konu edip tahtada yatırımcının üzerinde çaktılar.

Sent from my iPad using Tapatalk

6. Bildikleri konu ve olumsuzluğu zaten sattılar ise yarın son bir çalkalama olur sonra pozitif haberler ile yukarı döner kanaatindeyim.Haber yeni bir ihalede olabilir ortakda olabilir bekleyip görmek gerekir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,383
    günaydın arkadaşlar bu işin arkasını araştırmak spk nın işi bu afganistan işi gerçek anlamda nedir ne değildir bunu araştıracak kurum spk ben bir kaç kere yazdım fake haber ile hisseyi pazarladılar diye tabi her iyi olaylar bu hisse de negatife dönüveriyor öyle idi böyle oldu kandırıldık politikası mağdurriyet politikası ile ağlıyorlar birde ellerindeki hisseleri mkk ya kayıt altına alıyolar kredi çekmek için teminat olarak kullanacağız diyorlar da faliyetler hep olacak yapacak ama olan elde avuçta bir şey olmuyor bize düşen hak aramak şirketi arayıp sövmek değil ama spk ya yazmak ta ve cimere yazmakta olabilir bu afganistan olayı fake çıkarsa durum vahim lanet ve beddua okumak ta çare olur sinirler geçer biraz ama para geri gelmez

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    günaydın arkadaşlar bu işin arkasını araştırmak spk nın işi bu afganistan işi gerçek anlamda nedir ne değildir bunu araştıracak kurum spk ben bir kaç kere yazdım fake haber ile hisseyi pazarladılar diye tabi her iyi olaylar bu hisse de negatife dönüveriyor öyle idi böyle oldu kandırıldık politikası mağdurriyet politikası ile ağlıyorlar birde ellerindeki hisseleri mkk ya kayıt altına alıyolar kredi çekmek için teminat olarak kullanacağız diyorlar da faliyetler hep olacak yapacak ama olan elde avuçta bir şey olmuyor bize düşen hak aramak şirketi arayıp sövmek değil ama spk ya yazmak ta ve cimere yazmakta olabilir bu afganistan olayı fake çıkarsa durum vahim lanet ve beddua okumak ta çare olur sinirler geçer biraz ama para geri gelmez
    SAKİN:wave:

Sayfa 330/385 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •