Sayfa 331/385 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan .....

2. 5,50 ilk maliyetim yaklaşık45000 zararım var senin gibi senedi alanı da aldıranı da rapor yayınlayanı da kap a yalan haber pompalayanı da 120 milyonluk ihale kazanmış yok şirketin adı değişecekmiş vs vs madem çok kıymetli de takasa neden tarihi dip fiyattan 20 milyon mal indirdiniz lanet gelsin yalancı sahtekar üçkağıtçılar lafa gelince mangalda kül bırakmayan takkeci takımından kime fayda gelmiş ki bize gelsin kendim ettim kendim buldum sattım diye söylemiyorum er geç batmaya mahkum bu tür art niyetli patron şirketleri benim üç kuruşumu bitirdiniz sebep olan herkes umarım aynısını yaşar burası ağlama yeri değil doğru bizde çömez değiliz ancak her haber öncesi malı topla haberle %20-30 aşağı ver her haberi satış fırsatı yap mış miş kap agönderdiğin haber yalan çıksın kime güveneceğimizi şaşırdık bu gözler 52 trilyon kar getiriren goldaşın batışını gördü üç beş aya

3. tüm bist için saçma sapan robotlar çalışıyor ve bizlerin para kazanması imkansız oldu artık pozisyonun ne ise hep tersi oluyor temel teknik haber vs hiç önemi yok en iyisi kalan üç kuruşu çekip kurtulmak yeni girmeye niyetlenenlere nacizane tavsiyem gidin paranızı kendiniz yiyin başkalarına yedirmeyiin

4. İhaleye imza atamadığı için eleniyor tobo görüntüsü verip millete malı yığıyor.
    Twitter da herkes ahaaa işte tobo var %100 kar yapıcam tam kek bir hisse buldum zaten önceden fiyatlanmış diye goygoycular çıkıyor piyasaya millet hisseyi aldıktan sonra satış fırsatı vermeden aşağıya basıyorlar hisseyi, sonra goygoycular da stop olduk sizde olsaydınız diyor.
    Elinde saçma sapan bir iki iş kalmış, milyon dolarlık işe imza atmıyor o.ç
    Taşeronu kaldırdıklarından sonra işte alamıyor vereceği 1 kuruş (yazıyla bir kuruş) temettüsü var hepi topu.

Umarım batarsınızda bir kuru ekmeğe muhtaç olursunuz.

5. Bizim menkul değerlerin 2.5 aylık süreçte takasını 10.500 bin lottan 20.500 bin lota çıkarmasını nasıl değerlendirmek gerek arkadaşlar? Saygılar.

6. onlar satın alınma değil satılması/teminat gösterilmesi için patronun şirketteki kendi payları.

ufak bir düzeltme sadece kendisi değil cümbür cemaat bütün hisselerini borsada işlem görülebilir hale getirdiler. 1-2 sayfa geride kap haberleri mevcut.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by sesa Yazıyı Oku
    yaklaşıyor yaklaşmakta olan .....
    biz tünelin sonundaki ışık dedik meğer üzerimize gelen trenin ışığı imiş.... Yinede fiyat ve bilanço bakıldığından ucuz görünüyor. Birde beklenti oluşturabilirsee...

8. Yukarı doğru patlamaya hazır gibi ama ya nasip.Saygılar

Sayfa 331/385 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •