Sayfa 334/385 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Daha bir hafta önce format şöyle format böyle millete mal kitlediler diyen faket tellalları şimdi format yok 5 TL yok 7 TL olacak diye çıgırtkanlik yapıyor.daha düne kadar Akguv e 7 TL fiyat veriyorlardı bu tahta bir tavan çeksin bütün felaket tellalları yok olur bu birer
    2) kıçı kırık dediğin alzheimer cihazına adam milyon dolar bağlamış
    3)2.12 kırdı düşeni kırdı yani aldım guzelde lot aldım tahtayı beraber izleyelim hiçte tedirgin değilim
    4) bu notta burda kalsın bu tahta çok çok iyi yerlere gelecek
    alzheimer cihazı değil o, kemer tokasına navigasyon cihazı. çinden getir tak. sanırsın tıbbi cihaz yapıyor. takip cihazı koyacak yerini bulmak için.
    formt kim kaç lira hedef veriyor onunla konuş. hakkında bildiğim bir şey yok.akguve 7 lira hedef veren kim onuda tanımam etmem.
    grafiğe bakarım, gider birde hissenin ne yaptığına bakarım. (tekrar söyleyeyim bir hata yaptık aldık bu şirketi)
    ben bu hisse düşecek yada çıkacakta demedim. alıntı yapayım. o kadar garanti hisse varken bu ne idüğü belirsiz hisseyle ne işiniz var tekrar düşünün dedim. bu hisse belki %30 çıkacak benim bahsettiğim garanti hisse belki %20 çıkacak ama en azından ne yaptığı ne ürettiği belli bacası tüten bir şirket.
    eğer önceki defterleri karıştıracak isek bende bahsederim hatta şuanda da mevcut hangi hisseyi nereden almış nereden satmışım. hatta kuruşuna kadar. açıp grafik bakarsın o hisse kaç görmüş kaça kadar çıkmış. burada amacım sidik yarıştırmak değil. tekrar diyorum bir uyarı. benim yazım da burada not olarak dursun.

bu arada sayın MMGG 8 milyon lottan yaklaşık 1 ay öncede 10-12 milyon lot içinde mkk ya başvuruldu. toplamda 20milyon civarı.

neyse umarım yine yanlış anlaşılmış olmaz. ben gördüğümü bildiğimi yazıyorum. ne bir eksik, ne bir fazla. herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    alzheimer cihazı değil o, kemer tokasına navigasyon cihazı. çinden getir tak. sanırsın tıbbi cihaz yapıyor. takip cihazı koyacak yerini bulmak için.
    formt kim kaç lira hedef veriyor onunla konuş. hakkında bildiğim bir şey yok.akguve 7 lira hedef veren kim onuda tanımam etmem.
    grafiğe bakarım, gider birde hissenin ne yaptığına bakarım. (tekrar söyleyeyim bir hata yaptık aldık bu şirketi)
    ben bu hisse düşecek yada çıkacakta demedim. alıntı yapayım. o kadar garanti hisse varken bu ne idüğü belirsiz hisseyle ne işiniz var tekrar düşünün dedim. bu hisse belki %30 çıkacak benim bahsettiğim garanti hisse belki %20 çıkacak ama en azından ne yaptığı ne ürettiği belli bacası tüten bir şirket.
    eğer önceki defterleri karıştıracak isek bende bahsederim hatta şuanda da mevcut hangi hisseyi nereden almış nereden satmışım. hatta kuruşuna kadar. açıp grafik bakarsın o hisse kaç görmüş kaça kadar çıkmış. burada amacım sidik yarıştırmak değil. tekrar diyorum bir uyarı. benim yazım da burada not olarak dursun.

bu arada sayın MMGG 8 milyon lottan yaklaşık 1 ay öncede 10-12 milyon lot içinde mkk ya başvuruldu. toplamda 20milyon civarı.

neyse umarım yine yanlış anlaşılmış olmaz. ben gördüğümü bildiğimi yazıyorum. ne bir eksik, ne bir fazla. herkese bol kazançlar dilerim.
    Merhaba 12 milyonluk haberi görmedim ben. Ayın kaçında düştü kapa???

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Merhaba 12 milyonluk haberi görmedim ben. Ayın kaçında düştü kapa???

Merhaba sayın MMGG
    çok özür ben 1 ay demişim ama ağustos ayında başvurulmuş
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/704653

Borsa Kodu

Sıra No

Satışa Konu Pay Ünvanı

Grubu

Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı

Nominal Tutar (TL)*

Tsp İşlemi **

Satış Kısıtı **
    AKGUV

1

AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S.

E

AKDENIZ GIRISIM HOLDING ANONIM SIRKETI

7.788.623,662

AKGUV

2

E

NECMEDDIN SIMSEK

2.211.376,338

AKGUV

3

E

ÖZLEM SIMSEK

152.461,532
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    Merhaba sayın MMGG
    çok özür ben 1 ay demişim ama ağustos ayında başvurulmuş
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/704653
    Merhaba.

Benim bildiğim 13.11.2018 tarihindeki aşağıdaki 8.7 milyonluk vardı...

**HALKS* *AKGUV* *PETKM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

13.11.2018*Salı*16:49

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler AKGUV, HALKS, PETKM

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **

AKGUV 1 AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S. E AKDENIZ GIRISIM HOLDING ANONIM SIRKETI 8.776.401,207

HALKS 2 HALK SIGORTA A.S. E SEDA DEMIR 524,800
    PETKM 3 PETKIM PETROKIMYA HOLDING A.S. E MEMDUH AGA 707,141

5.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Merhaba.

Benim bildiğim 13.11.2018 tarihindeki aşağıdaki 8.7 milyonluk vardı...

**HALKS* *AKGUV* *PETKM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

13.11.2018*Salı*16:49

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler AKGUV, HALKS, PETKM

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **

AKGUV 1 AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S. E AKDENIZ GIRISIM HOLDING ANONIM SIRKETI 8.776.401,207

HALKS 2 HALK SIGORTA A.S. E SEDA DEMIR 524,800
    PETKM 3 PETKIM PETROKIMYA HOLDING A.S. E MEMDUH AGA 707,141

**NUGYO* *AKGUV*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

17.08.2018*Cuma*16:

AKGUV 1 AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S. E AKDENIZ GIRISIM HOLDING ANONIM SIRKETI 7.788.623,662
    AKGUV 2 AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S. E NECMEDDIN SIMSEK 2.211.376,338
    AKGUV 3 AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S. E ÖZLEM*

6. YANİ AGUSTOS VE KASİM AYLARİNDAKİ BORSADA İSLEM GORULMESİ İCİN BASVURULAN TOPLAM LOT YAKLASİK 20 MİLYON....

Hisse de bir hazırlık var.Endekse göre geri de kaldı.Ama zararda bekleyen yatırımcıların üstüne ölü toprağı serpilmiş gibi...

Hayırlı,bereketli işlerrrrr

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 334/385 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •