Sayfa 342/385 İlkİlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Bence senkrondaki oyuna benziyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sabreden derviş ytd

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    şaka gibi şirket. daha yeni hamleleri olacak. platürk ile anlaştık artık %50 ortak olduk diyerek hisseyi kaldırıp daha satacak. daha bekleyin. tahta yapıcısının hisseleri satmak için götünden haber paylaşıp az yukarı çıkartıp veriyor malı milletin eline.

yazmayım yazmayım diyordum da tanıtek e ortak olduktan sonra verdikleri mal ortada. afganistan olayına hiç girmeyeceğim. 3-4 güne platürk ün yarısını satın aldık diyecek. o zaman bile bu o.ç. yandaşları her yerde yazacak oooo gördünüzmü yarısını satın almış uçacak, kaçacak diye. gören bişi sanır. 50 bin liralık şirket. bakkal açsan daha fazla para.

tez vakitte batarsınız inşallah. hatta şu meşhur fetöcü (bu laftan bıktım ama bu baştaki adam direk öyle kabineye giremediğinden anlayın) o.ç inşallah bir kuru ekmeğe muhtaç kalır.
    çok değil 4-5 sayfa önce defalarca yazdım. hala burada patron satıyor ama alanda var diyenler var. zaten alanda o satan da o. aradaki sattıkları da cebine kar. bu şirketin durumu 2018 ocak ayında az çok belli oldu durumu.

bir de üstüne ihale aldığı önemli belediyelerin chpye geçmesi ile iş yapamaz hale geldi. üstteki alıntıladığım yazıda da mevcut. yarın öbürgün platur ile ortak olduk diye haber paylaşırlar. sosyal medyadaki emirerleri çıkıp güzellemelere başlar. aha şirkete ortak oldu bilmem ne diye. hepi topu 50 bin liralık şirket. bu devirde çay ocağı açsanız 50 bin lira. ama o dandik haberi bile mal satmak için nasıl pazarlayacaklarını tahmin edebiliyorum.

bu arkadaşlar geri kalan malı 20 kuruş (yazıyla yirmi kuruş) tan bile satsa yine parayı cebine indirdi. hala buradan döner 10 kuruş kar ile satarım. yok buradan bilmem kaç lot daha alayım maliyetimi düşüreyim dediğiniz sürece adamın işine gelir.

kazandığı (yada kazandım diye kandırdığı) ihaleye "yaa kusura bakmayın biz kazandık ama ihaleye imza atmayı unutmuşuz" diye açıklama yaptılar. o haberde bile ortalık bu haberi fiyatladı şimdi çıkış zamanı diye pazarladılar. böyle bir şey anca türkiye'de olur. tarihin görebileceği en aptalca yapılan açıklamada bile çıkıp pazarladılar ya valla helal olsun.

sosyal medyadaki parantez içindeki üstat lar devam etsinler pazarlamaya. 4 lira olacakmış, 5 lira olacakmış. yok yüzde bilmem kaç çıkacakmışlara.

amaaan ben uyarımı defaatle yaptım. para sizin paranız. kar da sizin zarar da. şahsi fikrimi soran olursa gidin bacası tüten bir şirketin hissesini alın. 2 masa 1 sandalye şirketler spekülatif hareketler yapar daha fazla kazanma şansınız vardır. ama böyle batma riskiniz her daim mevcut. birde bizim milletimiz hep kendini akıllı zanneder. çok düştü buradan alayım 10 kademede vur kaç yaparım falan derken 1 kazanırsın 2 kazanırsın 3. de komple paranı alırlar ruhun duymaz.

herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4. hala twitterda falan yok paralı spek gelirse toparlar, yok buralardan tepki gelir falan diyenler var. valla herşey müstehak. şirketin işi bitmiş diyoruz. kıçından grafiğe 2 çizgi atıp (kaldı ki hiç bir dayanağı olmadan) şuradan döner falan deyip milleti silkeliyorlar. taşeron işi bittikten sonra bu şirkette bitti. üstüne 2. darbeyi akp nin istanbul ve ankara gibi en çok ihale aldığı belediyeleri kaybetti. üstüne şirket sahibi akpden kadro dışı kaldı. daha ne diyeyim. benimki yatırım tavsiyesi değil. bir uyarı. ister kulak asarsınız. ister deli saçması dersiniz. sonuçta para sizin.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. joeyramone kardeşim temel analizinde sonuna kadar haklı olabilirsin. Lakin gel gör ki şahsım adına portföyümün 3 te 1 ini bunun gibi spekülatif hisselere ayırıyorum. Geçen yıl aynı oyunu adesedede yaptılar. Ki adese hergün şube kapatırken tavan tavan gitti. Haa gitti ama nasıl gitti. Orada maliyetim 3 civarında idi. Aynı dün Akguvde yaptıkları gibi %-15(22 mart) %-5(23 mart) %-3(24 mart) investing adese geçmiş verilerden bakabilirsin. Tabi moraller sıfır. Bekle bakalım bekle bakalım. Üstüne üstlük birde Ağustosta dolar krizi adese 1.65 Ee tabi verenin malını aldılar bu arada. Güzel topladılar. Ondan sonra ver elini tavan serileri 17 ye kadar. O sıralar iyiki köydeydimde 6 'lara geldiğinde verip 2 katı para kazandım. Şehirde olsam o kadar strese ve beklemeye rağmen maliyete geldiğinde kesin verirdim. Şimdi sıra inşaallah akguv de. Şirket bugün kapanışa defter değeri 2.7 Tl. Ödemesini yapar kapatır. Ama akguve gelene kadar kapanması gereken çoook şirket var.Saygılar.Allah'a emanet olun.

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    joeyramone kardeşim temel analizinde sonuna kadar haklı olabilirsin. Lakin gel gör ki şahsım adına portföyümün 3 te 1 ini bunun gibi spekülatif hisselere ayırıyorum. Geçen yıl aynı oyunu adesedede yaptılar. Ki adese hergün şube kapatırken tavan tavan gitti. Haa gitti ama nasıl gitti. Orada maliyetim 3 civarında idi. Aynı dün Akguvde yaptıkları gibi %-15(22 mart) %-5(23 mart) %-3(24 mart) investing adese geçmiş verilerden bakabilirsin. Tabi moraller sıfır. Bekle bakalım bekle bakalım. Üstüne üstlük birde Ağustosta dolar krizi adese 1.65 Ee tabi verenin malını aldılar bu arada. Güzel topladılar. Ondan sonra ver elini tavan serileri 17 ye kadar. O sıralar iyiki köydeydimde 6 'lara geldiğinde verip 2 katı para kazandım. Şehirde olsam o kadar strese ve beklemeye rağmen maliyete geldiğinde kesin verirdim. Şimdi sıra inşaallah akguv de. Şirket bugün kapanışa defter değeri 2.7 Tl. Ödemesini yapar kapatır. Ama akguve gelene kadar kapanması gereken çoook şirket var.Saygılar.Allah'a emanet olun.
    Çok bilen çok yanılır abi sabreden derviş dedim]

7.  Alıntı Originally Posted by onur1975 Yazıyı Oku
    Çok bilen çok yanılır abi sabreden derviş dedim

Eyvallah kardeş. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    joeyramone kardeşim temel analizinde sonuna kadar haklı olabilirsin. Lakin gel gör ki şahsım adına portföyümün 3 te 1 ini bunun gibi spekülatif hisselere ayırıyorum. Geçen yıl aynı oyunu adesedede yaptılar. Ki adese hergün şube kapatırken tavan tavan gitti. Haa gitti ama nasıl gitti. Orada maliyetim 3 civarında idi. Aynı dün Akguvde yaptıkları gibi %-15(22 mart) %-5(23 mart) %-3(24 mart) investing adese geçmiş verilerden bakabilirsin. Tabi moraller sıfır. Bekle bakalım bekle bakalım. Üstüne üstlük birde Ağustosta dolar krizi adese 1.65 Ee tabi verenin malını aldılar bu arada. Güzel topladılar. Ondan sonra ver elini tavan serileri 17 ye kadar. O sıralar iyiki köydeydimde 6 'lara geldiğinde verip 2 katı para kazandım. Şehirde olsam o kadar strese ve beklemeye rağmen maliyete geldiğinde kesin verirdim. Şimdi sıra inşaallah akguv de. Şirket bugün kapanışa defter değeri 2.7 Tl. Ödemesini yapar kapatır. Ama akguve gelene kadar kapanması gereken çoook şirket var.Saygılar.Allah'a emanet olun.
    merhaba sayın zeytinci
    öncelikle temel değil de teknik daha fazla bakıyorum. daha önce de defalarca yazdım sonuçta para senin kar edersen de kendine edeceksin zarar edeceksende. benim herhangi bir çıkarım yok. önceden de çok uyardım o zamanlarda da beni kötüleyenler oldu. uyarımı yaptım. dinleyen dinledi dinlemeyen kendi bilir. bir soru sormak isterim. akguve gelene kadar kapanması gereken çook şirket var demişsin ya. hangi şirketlerdir onlar. yani dolu şirket var doğru. hatta öyle bir kriz geldi ki "yok artık bu şirkette mi" diyeceğin şirketler bile batacak. ama akguv den öncekileri merak ettim. akguv büyük çoğunluğu taşeron işçiler olmak üzere ve aldığı ihaleler genellikle büyük şehirler olan bir şirket. daha devam da ederim tanıtek ve şu saçma platürk olayına ama gerçekten amacım bunlar değil.

bu arada sayın onur1975. sana bir abi/kardeş/dost (nasıl anlarsan) tavsiyesi vereyim. bu şirket bazlı konuşmayacağım. genel olarak bir tavsiyem olsun sana. belki bu şirket değil ama sen batmaya mahkumsun. elbet bir gün batacaksın. yatırım yaptığın şirketi araştır, öğrenebiliyorsan teknik analiz çğren az. bu duruma uygun bir dünya atasözü var. bende güzel bir atasözü paylaşırım. ama gerek yok. bu uyarılarımı 2 şirkette yaptım. biri yeşil holding şirketleri. yazılarım orada duruyor. sabırla bilmem ne ile yürümez bu gemiler. aç bak orada da kendince benimle dalga geçmeye çalıştılar. defalarca uyardım. sakin sakin yazdım. yok şöyle alıyorum yok 2 kademeden satıyorum falan akıllarınca dalga geçtiler. yazılarım duruyordur. şuan hepsi ağlıyor. sor bakalım sabırları varmıymış hala

neyse bu son yazım. geçenlerde yazdığımda da bir daha yazmayacağımı ifade etmiştim. dayanamadık yazdık. uyarayım istedim. ama görünen o ki değişen bir şey yok. kötü olan ben oluyorum. inşallah çok çok kazanırsınız bunu en içten dileklerimle söylüyorum.

Sayfa 342/385 İlkİlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •