Sayfa 346/385 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. artı olarak ben bunları neredeyse 1 senedir yazıyorum burada. yapmayın etmeyin diyorum. her 10 kuruş 20 kuruş arttığında beni kötü gibi göstermek isteyenler çıktı. çıkıyor işte niye yalan söylüyorsun diye.

sonuç hisse şuan 1,50 yarın 1 lira olunca da söylicem. 80 kuruş görünce de söylicem. bu şirketin yapacak işi yok. gidin çalışan şirkete yatırım yapın.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    artı olarak ben bunları neredeyse 1 senedir yazıyorum burada. yapmayın etmeyin diyorum. her 10 kuruş 20 kuruş arttığında beni kötü gibi göstermek isteyenler çıktı. çıkıyor işte niye yalan söylüyorsun diye.

sonuç hisse şuan 1,50 yarın 1 lira olunca da söylicem. 80 kuruş görünce de söylicem. bu şirketin yapacak işi yok. gidin çalışan şirkete yatırım yapın.

Arkadaş haklı, aman ha uzak durun. Biz yandık siz yanmayın. Hepsi dolap bunların, ky ye malı yıkıp kaçacaklar. Aman ha ...

3. Joeyramone kardeşim investingde akguvde yazan Vakkas Gidergelmez vardı. Acaba o siz misiniz? Sakın yanlış anlamayın iyi niyetle soruyorum. Saygılar.Allah'a emanet olun.

4. Ayrıca bu akguvü bir adese gibi tavan serileriyle 5 ler 7 ler 10 'lara götürsünlerde ondan sonra ne yaparlarsa yapsınlar. İsterlerse S400 ü üretsinler.Saygılar.

5. 1.52 ustune atıp kalmalı kalırsa ivme kazanabilir ytd

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Joeyramone kardeşim investingde akguvde yazan Vakkas Gidergelmez vardı. Acaba o siz misiniz? Sakın yanlış anlamayın iyi niyetle soruyorum. Saygılar.Allah'a emanet olun.
    yok tanımam etmem kendisini. ne yazar çizer hiç okumadım görmedim açıkçası.

sayın zeytinci. senin hala umudun var. insan psikolojisi her hisseyi alırken uçacak kaçacak diye alırsın. ama yukarıda bahsettim. bu şirketin artık faaliyeti yok. yukarıda çok fazla hisse de sattı. 5-6 liralarda da sattı. 3 lirada da ve en son 2 ve üzeride sattı. şirketin sermaye nominal şuan 41m. zaten adam 10 milyon ve üzeri hisseyi pazarladı bundan sonraki ve hatta hala bile kardadır. elindeki milyonlarca adet hisseyi 10 kuruştan da satsa kar 1 kuruştan da. tekrar o fiyatlara çıkarıp senin ve millete sattığı hisseyi geri alabileceğine inanıyorsan o senin bileceğin iş. hadi diyelim aldı. faaliyeti yok. tekrar o kadar hisseyi satmak için elinde 1 tane iş yok. saçma haberler paylaşır milyon adet satar belki bilmeyene kandırabildiğine. ama şimdiki gibi bu kadar hisse satabileceği kimseyi bulamaz. hele hele yaklaşan küresel kriz ile küçük yatırımcı hariç fon şirketine falan satmasının imkanı yok. şimdi nereden satarsam kar diyor. yinede para sizin. hep söyledim. kar da zarar da size ait.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7. 1.49 aşağıya kırarsa 1.47-1.40 lara uzanabilir yatırım t.değildir.

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    artı olarak ben bunları neredeyse 1 senedir yazıyorum burada. yapmayın etmeyin diyorum. her 10 kuruş 20 kuruş arttığında beni kötü gibi göstermek isteyenler çıktı. çıkıyor işte niye yalan söylüyorsun diye.

Kardeş senin bu yazılarını görünce 1,56 dan almıştım,yarım saat sonra 1,52 den verdim...zaten 2 ay öncesi bir 4,5 bin liramı yemişti,yine aynısını istemem...hayırlısı...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 346/385 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •