Sayfa 336/385 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    valla sayın @mmgg benimkisi bir uyarı. tekrar belirtmekte fayda var çıkar düşer orasını bilemem. ama benceler ile olmaz. lütfen yanlış anlama. bence ile yatırım yaparsanız borsada çok kaybedersiniz. (inşallah kaybetmezsiniz bunu en içten dileklerimle söylüyorum). borsa bir yatırım işi. özellikle bist çakallar yuvası. "ben buradan alayım 10 kuruş yukarıdan satarım", "şuraya çıksın karı cebime koyayım sonra ne yaparlarsa yapsınlar" derseniz bugün olmasa da bir gün batarsınız. tek uyarım atıyorum kendinizce hedefiniz %50 mi ? bir dünya bacası tüten şirket var %25-30 alayım ama garanti olsun demeniz.

maliyetim 5 lira değil daha düşük. lanet olsun aldığım güne. yaptık bir hata. şuan ki kafam olsa başka bir şirketten afedersiniz kazanacağım %1 i buradan kazanacağım %100 e tercih ederim. olacakmış. edecekmiş. çok düşmüş buradan dönermişler ile birden ne olduğunu anlamadan benim şuan ki durumuma gelirsinz. (inşallah öyle bir şey olmaz) bu konudaki son yazımdır. yanlış anlamalara mani olmamak adına bu konuda bir daha yazmayacağım. durduk yere kötü olmayayım. inşallah çıkar.

bol kazançlar dilerim.
    Herşeyin hayırlısı

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar kötü bilanço ile bir dip yapmaz ise şaşarım 2 milyon kar bumudur ********ler ne yaptıkları belirsiz

3. Ne yaptiklari belirsiz ama en azından bunlar zarar yazmamislar cunku bunlardan hersey beklenir ,cuma gunku hareketin devami önemli cogu hisse düsmustugu gun arti kapatti belki insafa gelmistir yönetim .ytd

4.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Hayırlısı borsa sabır işidir. 6 TL lerden buraya geldi. Hisse düşükken alınmalı... Zaten diplerde. Buralardan alan kolay kolay kaybetmez. İllaki bunun da sırası gelecek...

Bundan sonra en yakın direnç 2,56-58 TL direnci. Kirarsa 2,80 TL de soluğu alır. Benim ongorum bu seviyelerde bir düzeltme yapıp yoluna devam etmesidir. 2,30 TL ye kadar bir düzeltme sıkıntı yaratmaz. Tabi bir bakmışsın düzeltme yapmadan 2,80 TL ye gitmiş. NE YAPARSA YAPSİN BEN BU HİSSENİN %15-20 GİDERİ OLDUGUNU DUSUNUYORUM. (2,90-3,00 TL) Tabi patronun MKK ya kaydettirdigi 20 milyon lot unutulmamalı....Dikkatli olmak ta lazım

5. Şirketimizin %50 oranında Bağlı Ortaklığı Tanıtek Bilişim Sistemleri*San. ve Tic. A.Ş, İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş.'nin 36 ay süreli 4.000 adet*kapasiteli "Takip ve Güvenlik Sistemi Kiralama Hizmet Alımı" işine ilişkin*olarak 4.975.200,00.- TL + KDV bedelli sözleşme imzalamıştır.*

Kamuoyuna arz ederiz.

6. Forum çok sessiz maşallah.... Millet herhalde 5-10 TL olunca gelecek

7.  Alıntı Originally Posted by alpito Yazıyı Oku
    hocam ağzından bal damlıyor endeks 250.000 olunca gider anca...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Endeks 104 bin AKGUV 2,67 TL

8. Takaslarda bizim menkul ataya devretmiş malları. Tahta yapıcı mı değişmiş yoksa hisseleri mi sattı bunlar?

Sayfa 336/385 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •