Sayfa 262/385 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Masa sandelye muamelesi yapanların oyununa aldanıp malını kaptıran dizini döver, yatırımcı bu muameleyi hak etmiyor, ama açıkça görülüyor ki hissede birilerinin ego yaptığı açık, bize boyun büktüren zavallının ta kandisidir farkında değil, zaman hırsızı olabilirsiniz kendinize biçtiğiniz rol buysa elimizden birşey gelmez, kendi adıma EGOİST DER GEÇERİM

2. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Ver dur bakalım. 4 lere doğru yavaş yavaş canını al.. Sonra öylesine bir haber.. Soygun devam..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Ey akguv her alımımda zarar ettirdin..Yatırımcını güldürmedin. Yiyemediğimiz paralarımızı yedin..Geri alım yapacağız dedin hiç bir faydasını göremedik.. Daha ne diyelim..Allah ıslah etsin.. Yatırım yapılacak hisse değilmişsin.. Rezil ettin. Paralarımızı iç ettin.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Akguv de biri açığa satış mı yapmış densiz. Doğru mu görüyorum.

7. İlle de 4.28 e bi kere daha dokunmak istiyorum diyo sanırım.O zaman orada olacam..ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Pay alım satım haberleri gelmemeye başladı, hayırdır şirketin nakit parası mı bitti? Yoksa, patron hissenin şu anda bulunduğu seviyelerden memnun mu?
    Tanıtek'in Havelsan'la başladığı ve ay sonuna bitmesi planlanan görüşmeden ne gibi bir sonuç çıkacak çok merak ediyorum. Dağ fare mi doğuracak yoksa? Gerel Tesla ile görüşme haberi gönderdi, kağıt 2 liradan 6 liraya gitti, bizim şirket iştirakinin havelsan ile görüşme haberini gönderdi, kağıt 4,50 lerden 4,89 a gitti, geri 4,40 lara geldi. Bizim de nasibimiz bu kadar demek ki. Bist te 500 e yakın şirket var iken, sen git bunu seç.
    Bu kağıtta dönen dolapları anlamak için geçtiğimiz Cuma günü gün sonu takasına ve t+2 dağılımına bakmak yeterli. Tahtada çevirdiğiniz alavere dalavereleri gülerek izliyoruz. Yaptığınız işlemlerin anlaşılmaması için kimin eli kimin cebinde ortamı oluşturmaya çalışıyorsunuz ya, en çok ta ona gülüyoruz.
    Tahtalardaki speklerin de elli türlüsü var, kanlısı var, kansızı var, şereflisi var ********i var.
    Biz herhalde en paçozuna denk geldik.
    Paçoz spek yoksa kendine yeni hedef kitle mi seçti? Kanını emdiği küçük yatırımcılar yetmedi, şimdide tahsisliye katılanları mı gözüne kestirdi? Tahtayı tahsisli fiyatının altına indirdiğine göre, tahsisliye katılanların ellerindeki mallara göz dikmiş olsa gerek. Şirket te bir koç şirketi değil ki, biraz düştü mü millet hisseleri havada kapışsın. Nasıl olsa alıcı gelmiyor diye keyfince at oynatıyor paçoz spek. Bir özdeyişle ifade edecek olursak; köpeksiz köyde değneksiz geziyor. Ah BCG bir gelsen, şunun elinden bir kaç milyon lotu sıyırıp alsan, arkandan öylece baka kalsa... Nerde.. Bcg gidip thy tahtasını sıyırıyor, bu şirkette işi ne? Sanırım geçmişte bu tahtada yaptığı alımların dahi pişmanlığını yaşıyordur.

Sayfa 262/385 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •