[QUOTE=joeyramone;3457974]yok tanımam etmem kendisini. ne yazar çizer hiç okumadım görmedim açıkçası.

sayın zeytinci. senin hala umudun var. insan psikolojisi her hisseyi alırken uçacak kaçacak diye alırsın. ama yukarıda bahsettim. bu şirketin artık faaliyeti yok. yukarıda çok fazla hisse de sattı. 5-6 liralarda da sattı. 3 lirada da ve en son 2 ve üzeride sattı. şirketin sermaye nominal şuan 41m. zaten adam 10 milyon ve üzeri hisseyi pazarladı bundan sonraki ve hatta hala bile kardadır. elindeki milyonlarca adet hisseyi 10 kuruştan da satsa kar 1 kuruştan da. tekrar o fiyatlara çıkarıp senin ve millete sattığı hisseyi geri alabileceğine inanıyorsan o senin bileceğin iş. hadi diyelim aldı. faaliyeti yok. tekrar o kadar hisseyi satmak için elinde 1 tane iş yok. saçma haberler paylaşır milyon adet satar belki bilmeyene kandırabildiğine. ama şimdiki gibi bu kadar hisse satabileceği kimseyi bulamaz. hele hele yaklaşan küresel kriz ile küçük yatırımcı hariç fon şirketine falan satmasının imkanı yok. şimdi nereden satarsam kar diyor. yinede para sizin. hep söyledim. kar da zarar da size ait.[/QUOTE
Joeyramone kardeşim gerçekten çok çok haklı olabilirsin. Lakin ben bu tür hisselerde temel analize bakmam. Dedim ya 1 e 10 yapacak hisseler grubunda umduğum için bekliyorum. Geçen yazdım bir adese bir flap bir beyazın nesi vardıda gittiler. Dedim ya spekülatif hisselerde biraz sörf iyi geliyor bana. Hayatımda başka adrenalin yok. Haa işin özüne gelirsem. Baba hisselerden asla şaşmam. Endeks 30 bile değil. Bankalar hariç endeks 15 favorimdir.Saygılar