Sayfa 324/385 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    kötü bir şey göremedim borsaya kote olan 10 milyon lotu düşünerek söylediyseniz siz patron olsanız ne yaparsınız.ben olsam bu temel analizle saglam yukarı çekerim.
    anca yazabiliyorum kusura bakmayın. kötülük derken aslında öyle elle tutulur birşey değil ama birgün detaylıca yazarım.

Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    Tamam kardeş herşey mükemmelde 2 yıl süre ile kamu ihalelerine girmesine yasak getirilmesine ne diyeceksin...
    2 yıl ihaleler derken sadece botaşın ihalesi için geçerli diğerlerinde bir sıkıntı yok. ayrıca şu geçen imzalanan 1,5m dolarlık ihale zaten temmuzda kazanıldı sadece imza atıldı diye haber paylaşmışlar. yalandan hafif tavan yapıcam diyerekten yeni avlarını yakaladı :) daha o gün (geçen yaptığı hareketi yaparak) öğleden sonra satmaya fırsat tanımadan aldığı yerden kademe kademe aşağı düşürdü. ilk düşüşün başladığı günü eskiler hatırlar aylar önce kaybedilen ihale haberini tekrar yayınladı ve tepe taklak yaptılar arkadaşı. neyse sonra detaylıca yazarım. herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    anca yazabiliyorum kusura bakmayın. kötülük derken aslında öyle elle tutulur birşey değil ama birgün detaylıca yazarım.

2 yıl ihaleler derken sadece botaşın ihalesi için geçerli diğerlerinde bir sıkıntı yok. ayrıca şu geçen imzalanan 1,5m dolarlık ihale zaten temmuzda kazanıldı sadece imza atıldı diye haber paylaşmışlar. yalandan hafif tavan yapıcam diyerekten yeni avlarını yakaladı :) daha o gün (geçen yaptığı hareketi yaparak) öğleden sonra satmaya fırsat tanımadan aldığı yerden kademe kademe aşağı düşürdü. ilk düşüşün başladığı günü eskiler hatırlar aylar önce kaybedilen ihale haberini tekrar yayınladı ve tepe taklak yaptılar arkadaşı. neyse sonra detaylıca yazarım. herkese bol kazançlar dilerim.
    Kardeşlerim 2.30 maliyetle bende var nasıl bir hisse bu hiç hareket etmiyor bugün 2.23 dedi geri düştü

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. birgün sıra sanada gelecek.. o gün bugün olabilir mi.. 7 liralardan ucuz denen 2.30 larda nazlanan güvenlikçi şirketlerin piri... hemde savunma sanayii imalatçısı... :)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
    bu işte bir terslik var amma bilmiyorum ne olacak eski haberleri pompalayarak hisseyi hareketlendirmek ve hisse satacağım haberi ile büyük yatırımcıyı uzak tutmak kendi şirketinin defter değerini sen bilirsin neden 5 yıldır borsadasın ama hisse tarihi dip yapmış ülke tarihi dip yapmış sen hisse satacağım haberi ile ne demek istiyorsun bekletilen haberler mi var son bir aydır 3 kere 2,40 denemesi yapmtır ama kırma beklet bıktır sattır satanı al akşama takas oyunları ile yabancı takası düşüyor göster fırıldağın bini bin parça bakalım flim nerde kopacak bizim 5 10 bin tl mi batarsa batar onların kaç milyonu batar fazla sürmez yeteri kadar mal toplanınca tren kalkacaktır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,365
    2,45 denedik üzerinde biraz daha işlem yapılsa hatta kapanırsa 50 günlük üstsel ortalama kırılmış olacak daha sonrasında ise 100 günlük 2,85 kırmalız daha sonra en sert ee bir çok kişinin dökülüceği yer 3,42 200 günlük olacaktır yanı şu anki fiyatın 1 tl üzerinden

6. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.Belki bir işinize yarar........

7. alımlar gayet güzel... iki ileri 3 geri... nasılsa gidecek yerin çok... hadi bakalımmm....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,365
    ne pis 2,43 müş etrafında dönderip duruyor

Sayfa 324/385 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız