Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
valla sayın @mmgg benimkisi bir uyarı. tekrar belirtmekte fayda var çıkar düşer orasını bilemem. ama benceler ile olmaz. lütfen yanlış anlama. bence ile yatırım yaparsanız borsada çok kaybedersiniz. (inşallah kaybetmezsiniz bunu en içten dileklerimle söylüyorum). borsa bir yatırım işi. özellikle bist çakallar yuvası. "ben buradan alayım 10 kuruş yukarıdan satarım", "şuraya çıksın karı cebime koyayım sonra ne yaparlarsa yapsınlar" derseniz bugün olmasa da bir gün batarsınız. tek uyarım atıyorum kendinizce hedefiniz %50 mi ? bir dünya bacası tüten şirket var %25-30 alayım ama garanti olsun demeniz.

maliyetim 5 lira değil daha düşük. lanet olsun aldığım güne. yaptık bir hata. şuan ki kafam olsa başka bir şirketten afedersiniz kazanacağım %1 i buradan kazanacağım %100 e tercih ederim. olacakmış. edecekmiş. çok düşmüş buradan dönermişler ile birden ne olduğunu anlamadan benim şuan ki durumuma gelirsinz. (inşallah öyle bir şey olmaz) bu konudaki son yazımdır. yanlış anlamalara mani olmamak adına bu konuda bir daha yazmayacağım. durduk yere kötü olmayayım. inşallah çıkar.

bol kazançlar dilerim.
Herşeyin hayırlısı

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.