Sayfa 175/801 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 6408 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. naptınız ortaklar. ucuza topladınızmı malları.

2. bu hisseye virüs bulaşmış,endeks çıkar bu düşer,endeks düşer bu daha çok düşer.....güncelleme yapması lazım.....

3.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    örnk : TürkTraktörde Eylül 2018 de yurt içi satışlar % 15 oranında arttı 525 adetten 606 adete yükseldi ,
    yurt dışı satışlarda 1211 adetten 1500 adet’e çıktı ,
    ortam olumlu iken
    bu belirttiğim kurumlar , tam tersi hareket edip , sizlerde bakınız 4.10.2018 sabah 9:52 kap haberi tarihli 3 dalkavuk kurum haberleri zincir gibi dizdiler ama verdikleri haber baştan sona yalan dolan , içeriği bi okuyunuz , olumlu ortamı olumsuza çevirme gayretindeler , özellikle yurt içi satışlarda gerileme var diyor , yahu artış var artışşş ,,
    3000 adet/ay iç satıştan 600 adetlere düşülmesini olumsuz olarak algılamayıp 500'den 600'e çıkmasını olumlu algılamak çok ilginç bir bakış açısı olmuş.

Hisseye mecburen aşık olmanın değişik bir versiyonu.

4. yaw olumlu bişey yok hissede olumlu yorum yapmayı gerektircek bişeyde yok. speğin çıkarmaya niyeti de yok ben satmamaya karar verdim bi süre. fiyatını ekranımdan çıkardım. hersene temettüsünü alıp harcamaya karar verdim. elinde milyon lotu olan spek düşüşten memnunsa benim umrumda olmaz.

Döviz kurlarının düşüşü yüksek döviz borçlusu TTRAK'a 4. çeyrekte olumlu yansıyacaktır. Yıl sonu kapanış kurları ne kadar aşağıda olursa o ölçüde kur farkı zararı azalacaktır. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. arkadaşlar alan ve satan paylaşım yapabilecek olan varmı.....bugünün dallaymalarını

7. yani...sanki bütün hepsi biraraya geldi bu adi tuvalet kağıdını yırtmaya çalışıyor....nasıl bir ruh hali anlamadım...istenen nedir....ver kardeşim nereye kadar vereceksen....ver de send e kurtul biz de kurtulalım.....yada geber defolup git...bırak şu hissenin yakasını

8. ortaklar sıkmayın canınızı şirket tüm olumsuzluklara rağmen kar ediyo. satışlar düşmesine rağmen zarar açıklamadı. biraz temettümüz olur heralde. zarar eden temettü dağıtmayan şirketlerin ortakları ne yapsınlar. spek efendi nereye basarsa bassın, kaldırmazsa kaldırmasın.

Sayfa 175/801 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •