Sayfa 267/801 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Destek olması beklenen 31.2x yeri direnç yapılıyor gelecek için. Kısada kırıp atar umarım.

2.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Destek olması beklenen 31.2x yeri direnç yapılıyor gelecek için. Kısada kırıp atar umarım.
    Abicim 31.26 dan 30,60 nasıl döner ya. Kafayı yedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Son dakika derinlik kaç tane fiyat görüyorsunuz...

4. O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

5. Biraz yabancı girişi var bugün . İnşallah devamı gelir..

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Biraz yabancı girişi var bugün . İnşallah devamı gelir..

traktor tahtasina bu fiyatlardan yatirima devam !

orta vadeli karsiligini kesinlikle alacagimiza inaniyorum

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

7. daha önceki düşüncemi koruyorum. bu firmayla ilgili olumlu bir öngörü sonrası hisse üstünde oynamaya başladı. ümitleri tam kırabilmek için once pazarlama ile fiyat yükseltmesi sonrada gittikçe aşağı inen fiyat hareketiyle sonuç alınmak isteniyor. yaklaşık olarak 1 aydır hissedeki stratejinin farklılaştığı kanaatindeyim. sanirim ilk çeyrek bilançosu hoş olmayacak. bu hissede ünitelerin yıkılmasını kolaylaştıracak fiyat hareketiyle. once caninizi alacaklar sonra iş göreceği kanaatindeyim. henüz panik bağrışları yeterli görmüyorum. bu daha kıvama gelmedi diyo bana. yukarı çekip daha aşağı basliyo. oyunu oynamaya devam ediyolar. y.t.d.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

Sadece Türkiye özelinde değil dünyada da büyük sıkıntı var. Şişmiş balonlar patlamaya hazırlanıyor. Bu dönemde borsa yatırımcısı olmak için 2-3 kere düşünmek lazım. Bir de tahtalara dolar bazlı bakmak lazım traktör paraşütsüz atlama modunda(30 dolardan 5.5 dolara kadar çakıldı), 2006-2008 deki 4-6 dolar bandının üstünden sekmeyi başaramadı gibi görünüyor, 4 dolar en yakın tepki noktası olursa olur. Yoksa 1.5 dolar civarı göstere göstere ky'e yedirte yedirte geliyor. Çok tekrar yaptım kafa şişirdim kusura bakmayın , kendi adıma uygun zaman ve fiyattan tahtaya girene kadar bir daha yazmayacağım. Hep olumsuzluk pompaladım, belki herşey güzel olur. Allaha emanet olun.

Sayfa 267/801 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •