Sayfa 279/801 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Be geldi ise hep o arsa yüzünden mi
    Çok güzel yerde ve çok kıymetli...

2.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Gündem de arsa satışı konusu olduğunu zannetmiyorum .. tarım ile ilgili bir destek falan bekleniyor galiba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arsa ile ilgili hiç bir şey yok...

3. TTRAK - Günlük 16.04.2019

Traktörün Başındaki keltoş baş fino ve tahtada olması gereken hisse fiyatını belirleyen diğer yardımcı finolar ,,, hala buradayız 2019 - 2020 - 2021 - 2022 - 2023
    elmi yaman Beymi ? hergün tahtada değişik hikayeler yazıyorsunuz , ama nafile

don lastiği kırk yerinden koparmış hikayeyi biliyorsunuz demi ?!!

Ana Endeks - Haftalık - 16.04.2019

Ana Endeks altta güçlü destek buldu 89 - 92

güçlü destek bulmak zorunda aksi halde enflasyon daha da artar , hükümet artmasını istemez , ekonomiyi bir şekilde rayına sokacaklardır

TARIMDA MİLLİ BİRLİK PROJESİ

Pakdemirli, sivil toplumun tarım anlamında önemli olduğunu belirtti. Yeni bir proje için hazırlıklarının sürdüğünü aktaran Pakdemirli, "Tarımda Milli Birlik adında bir projemiz var, bunu da inşallah nisan, mayıs ayı içinde açıklıyor olacağız. Alt detaylarını da şu anda doldurma aşamasındayız, yüzde 90-95 oranında bitirdik. Tarımın Türkiye'deki yol haritası, bundan sonraki 25-30 yıllık süreç belli." ifadelerini kullandı.

https://www.tarimorman.gov.tr/Haber/...r-Projemiz-Var
    Son düzenleme : İzmir; 16-04-2019 saat: 21:41.

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Çok güzel yerde ve çok kıymetli...
    Bilmem mi ben Ankara lıyım.. şu an ankaparka da komşu oldu . Çevre yolu içinde kaldı. AOÇ sınır.. yani çok değerli ama onun ile ilgili bir konu yok.. o yüzden kendinizi yormayın ve hayal kurmayın.. ytd

5. Arkadaşlar bekleyin.. sabredin.. ilk hedef 51 diyorum. Bana bir şey sormayın . İsteyen bekler isteyen satar. İsteyen arsa ile satış rakamları ile kar ile kur ile kendini oyalar... ytd

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    çok önceleri ali koç ankaradan taşınacağız. 4-5 yıldır planlıyoruz gibi birşeyler söylemişti. arazi de tam ankaranın göbeğinde şimdi. alanı da çok geniş.

haber şuydu http://www.fortuneturkey.com/ali-koc...asinacak-32285
    Evet 2016 yılında bu konuşma gerçekleşmiş. Er yada geç buradan çıkacağız demiş. Bu adamlar Türkiye’nin zenginleri. Arsasını satmaz. Başka bir şekilde değerlendirir . Ytd

250.000 metrekare arsa kaç para eder ki

Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    O arsa varya o arsa... offff...
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    çok önceleri ali koç ankaradan taşınacağız. 4-5 yıldır planlıyoruz gibi birşeyler söylemişti. arazi de tam ankaranın göbeğinde şimdi. alanı da çok geniş.

haber şuydu http://www.fortuneturkey.com/ali-koc...asinacak-32285
    Hisseyi tarihi bir alım fırsatı olarak görerek buralardan uzun vadeli düşünerek aldım.simdilik arsa ile ilgili Bir işlem yok.ama olursa birgün 250.000 metrekare arsanın metrekare fiyatı 1000 TL olsa yazıyla ikiyüz elli milyon TL eder. Sahi metrekare fiyatı kaç para orada.

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Evet 2016 yılında bu konuşma gerçekleşmiş. Er yada geç buradan çıkacağız demiş. Bu adamlar Türkiye’nin zenginleri. Arsasını satmaz. Başka bir şekilde değerlendirir . Ytd

kriz donemlerinde arsa satilmasi zaten anlamli degil, gayrimenkul sektorunun mevcut durumu zaten asikar.

arsa degerli olabilir ama bu donemlerde ölü fiyattan islem gorur. zaten koç'un arsasini alabilecek adam da varmidir bilmiyorum !

sahsi fikrim uzun bir donem arsa ile ilgili bir konu gundeme gelmeyecektir.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    Son düzenleme : hayek; 16-04-2019 saat: 22:58.

Sayfa 279/801 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •