Sayfa 768/802 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon
Arama sonucu : 6412 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Mum grafiklerinden anlaşılacağı üzere endeksteki düzeltmeye bağlı cüzi satışlar oldu
    Haftalık grafiğimizde trend daralan bolinger bant içine girmiş durumda.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Yarın açıklanacak bilançoyu olumsuz fiyatladı

Evet endekste düzeltme oldu ama hisse endeksten

daha fazla değer kaybetti. Var bir sıkıntı bakalım

yarın bilançoyu görürüz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, hissede sert bir silkeleme yaptılar, panik olanlar malı kaptırdı ne yazık ki. Bugün seansı güzel bir yerlerde kapatabilir.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Bu sefer 840 ında altına düşürdüler, yazıklar olsun
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Endeks eksi kapattı, hisselerin neredeyse % 80'i kırmızı. Alıştık artık bunlara, borsa da inişler de var çıkışlar da var.

6. Bu enflasyon muhasebesi bu bilanço dönemimde deyim yerindeyse tam bir pimi çekilmiş bomba oldu, şirketler bile işe kolları sıvayınca neler olduğunu olacağını yaşayıp görüyor. Ancak Ford dik dururken Traktörün tekerinin yan basması insana ister istemez bir takım çıkarımlar yaptırıyor. Neyse bakalım hayırlısı olsun. Umarım temettümüze darbe vuracak bir tablo ile karşı karşıya kalmayız. Kalırsak işte o zaman bu fiyatlarda tutunmak biraz zor olabilir.
    Az insan çok huzur

7. Üretimi ile, yurtiçi ve yurtdışı satışları ile ülkemizin gururu nadide şirketlerden bir tanesi. Sadece bilanço ile değer biçilecek bir şirket değil. Kârı az olur veya çok olur bence sıkıntı yok. Aslolan sürdürülebilirliği olan, alanında kaliteli ve rekabetçi ürünlere imza atan dev bir şirket. Ben buna bakıyorum.

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Üretimi ile, yurtiçi ve yurtdışı satışları ile ülkemizin gururu nadide şirketlerden bir tanesi. Sadece bilanço ile değer biçilecek bir şirket değil. Kârı az olur veya çok olur bence sıkıntı yok. Aslolan sürdürülebilirliği olan, alanında kaliteli ve rekabetçi ürünlere imza atan dev bir şirket. Ben buna bakıyorum.
    Otomotiv sektöründe en iyisi Türk traktör fakat 850 üzerinde kalıcılık sağlasa iyi olurdu fakat olmadı geride kaldı.fakat sizinle aynı görüşteyim yarın 2 gün sonra belli olur yönü negatif değilim hissede aynen dev şirket kuruluş tarihi 1952 yılı diye hatırlıyorum yarım asır devirmiş büyük şirket.

Sayfa 768/802 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •