Sayfa 756/802 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. yıllar yıllar önce anakara fabrıkası sehır merkezınde kaldıgı ıcın tasınma konuşmaları vardı . o süreçte erenler fabrıkası yapıldı ve buyume ıhtımalıne karsı genıs bır alanda kuruldu . ama ankara konusunda bır degısım olmadı yıllardır .

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    evet aracı kurumlar bu dip notu vermelıydı
    Gereken uyarı arkadaşa yapılacaktır. Kendilerine bir çekidüzen versinler. Bu vurdumduymazlık ve sorumsuzluk kabul edilemez.

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yıllar yıllar önce anakara fabrıkası sehır merkezınde kaldıgı ıcın tasınma konuşmaları vardı . o süreçte erenler fabrıkası yapıldı ve buyume ıhtımalıne karsı genıs bır alanda kuruldu . ama ankara konusunda bır degısım olmadı yıllardır .
    Ankara fabrikasında zaten maksimum iyileştirme yapılıyor. Bununla ilgili kap geçtiğimiz aylarda geldi. Erenler fabrikası ise kapasite artırımı için oldukça müsait, ihtiyaç anında bunu rahatlıkla yapabilirler.

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    31
     Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yıllar yıllar önce anakara fabrıkası sehır merkezınde kaldıgı ıcın tasınma konuşmaları vardı . o süreçte erenler fabrıkası yapıldı ve buyume ıhtımalıne karsı genıs bır alanda kuruldu . ama ankara konusunda bır degısım olmadı yıllardır .
    Yilllar once Ankara fabrikasini ziyaret etme sansim olmustu (Ben de otomotiv sektorundeyim).
    Fabrika muduru fabrikanin etrafinin genislemeye pek musait olmadigini dolayisi ile burasinin artik genisleme icin cok elverisli olmadigini soylemisti.
    Fabrikanin ic alani otomotivden de geldigim icin soyleyebilirim ki o zaman bile oldukca guzel planlanmis ve sikisik bir lay out a sahipti.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. En beğendiğim hisselerinde başında geliyor

Aylık rsi 75,43 ile aşırı alım bölgesinde bulunuyor

koç grubu hisseleri hiç bir zaman mahçup etmedi
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Şirketin Ödenmiş Sermayesi 100.066.975

3.çeyrek bilançodaki net kârı 6.295.874.992

Sermayesinin 63 katına yakın net kâr

F/K 10,89 ile harika bir potansiyel

Piyasa değeri 83.355.706.875

7. Geçen sene mart ayında hisse başına net 35 lira 41 kuruş temettü vermişti. Dağıtılan temettünün hisse fiyatına oranı % 6,40 civarında idi. Bu sene de benzer bir oranda temettü verirse tahmini olarak hisse başı net 50 veya 60 lira arasında olur diye tahmin ediyorum. Saygılar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Geçen sene mart ayında hisse başına net 35 lira 41 kuruş temettü vermişti. Dağıtılan temettünün hisse fiyatına oranı % 6,40 civarında idi. Bu sene de benzer bir oranda temettü verirse tahmini olarak hisse başı net 50 veya 60 lira arasında olur diye tahmin ediyorum. Saygılar
    2022'de dağıtılan net temettü hisse fiyatına oranı % 8,30

2023'de ise hisse fiyatına oranı % 6,40

bu seneki temettü beklentim hisse başına net olarak

60-65 lira arasında olur diye bekliyorum.

Sayfa 756/802 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •