Sayfa 1011/1012 İlkİlk ... 1151191196110011009101010111012 SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 8,081 - 8,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    bi bitmediniz arkadaş
    dolar yukarı gider 3 aylık faizi 1 günde aldım dersiniz
    borsa çıkar 2 aylık faizi bir günde aldım dersiniz
    ulan arkadaş
    tam zamanında dolara girer tavan yaptırıp, ardından borsaya dalar bir günde üç aylık faiz gelirini ordan alırsınız
    sizin gibi paraya böyle takla attıracak finansal dahi olacam sonra 25 tl nasıl tasarruf yaparım diye
    gelip hissenette 5 sayfa yazı okuyacağım

valla sizin söylediğiniz taklayı burada güvercinler bile atamıyor
    Beyin özürlü arkadasım borsa yukarı gidecek demek ile o kadar laf salatası yaptığın cümleler ile nasıl alaka kurdun.Kim ne zaman şu kadarlık kazancı bir günde aldım dediyse ona içini dök güvercinmişde kartalmışda ..geç bunları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Aşağı kırdı

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Aynen aşağı kırdı .Dahada gider bu gidişle 5 i de kırıp 4.80 desteğine gelir benim beklentim .
    Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Kaplumbağa tavşanı yemiş mi
    çok komik :D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
    Vodafone her sey dahil pasaport fiyatini 29,90 TL yapmis..

Syg,

DETAYLI TEKNIK VE TEMEL ANALIZ

---------------------------------------

USDTRY - 2 YILLIK TR ile 10 YILLIK ABD TAHVILLERI

---------------------------------------

Oncelikle USD den baslayalim. Grafikte onemli tarihleri belirledim. Su anda onemli bir seviyede. Asagida 5.15 var. Dolar dustukce MB nin uzerinde ki baskinin artacagi icin 5.15 e gelmesini beklemiyorum. 5.45 - 5.50 arasi ise mayinli bolge. Bu bolge guclu hacim ve haber ile gecilirse geriye donmesi zor ve yukselis hiz kazanabilir.

[/IMG]

Turkiye 2 yilliklarina gelince. Malum Cuma gunu MB 37 milyari Hazineye avans verecek ve burada 16.60 seviyeleri gorulebilir. MB su anda piyasa faizlerinin cok uzerinde fonlama yapiyor, cunku enflasyonda tepeyi gormek istiyor. Yilin 2.yarisindan once bir faiz indirimi riskli olabilir ancak eger ocak enflasyonu beklentilerden dusuk gelirse MB MART ayinda faizleri indirebilir. Bu beklenti piyasalarca alinmaya baslar.

[IMG][/IMG]

Ve son olarak ABD 10 yilliklarina bakalim. ABD den gelen son veriler iyi gelince 2.5x den tekrar yukariya dogru atak yapti. 2.80 uzerinde tekrar ivme kazanabilir. Powell her ne kadar guvercin olmaya, borsalari desteklemeye calissa da ABD verileri cok iyi ve bu FED i faiz artirmaya zorlayabilir. POWELL ile TRUMP in borsalari desteklemek istemeleri normal, cunku ABD de tuketici guven endeksi borsa ile korelasyon, cunku halkin buyuk bir kismi borsa da yatirim yapiyor. Eger borsa duserse halk mutsuzlasir, daha az kazandigi icin daha az harcar ve ekonomi buyuyemez ama bu uzun sure surdurulebilecek bir sey degil.

2.75 - 2.80 araligi dikkatle izlenmeli. Uzerinde ki fiyatlamalar gelismekte olan ulkelerin kurlarini negatif etkiler.

[IMG][/IMG]

---------------------------------

6. Burgan Dijital
    1 - 3 Ay % 22,90 Oranina Düşürülmüş.

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Mafya haberi diye tabir ettiğim türden haber bunlar..
    Zehir olarak ne var diye yazıyı okudum bom boş edebiyat..
    Nedir zehir ver madde adı ver ..
    Yok..
    3 tane marka adı sayılmış bi takım puanlama var
    neye göre kime nasıl nasıl bi puanlama..

bas parayı yap haberi reklamı..
    .

düşündüğün gibi değil aşağıda verdiğim linklere tıkla anlarsın, aslında bu linkleri verse daha iyi yapardı yazar.

ambalajli_sular_tablosu_g21 - Google E-Tablolar
    https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1341164967

http://www.gidahareketi.org/su/

8. Döviz icin nispeten düşük marjli, masrafsiz her an istedigim subeden yatirip cekebilecegim ve faizi orta seker banka tavsiye edebilir misiniz.

Sayfa 1011/1012 İlkİlk ... 1151191196110011009101010111012 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •