Sayfa 653/1012 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bir uzmanlik sorusu sorsam .. Aktifbanka 27 den 300 bin baglandi 1 ay önce... Ne zaman satip yeniden alsam bugün ki 24 ttenn kara geçerim... İnşallah anlatabildim.. Hani al-sat yapip daha cok kâr yapabilirim..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dovis alan vatan hainidir diyenler neredeler?

Syg,
    Döviz satanları BEDAVA traş eden berberlerin söz hakkı doğmuyor mu bu hamle ile?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Bir uzmanlik sorusu sorsam .. Aktifbanka 27 den 300 bin baglandi 1 ay önce... Ne zaman satip yeniden alsam bugün ki 24 ttenn kara geçerim... İnşallah anlatabildim.. Hani al-sat yapip daha cok kâr yapabilirim..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anladığım kadarıyla hiçbir zaman. %27'den alınan kağıt halihazırdaki faiz oranı ile ancak vade sonuna kadar tutulduğunda maksimum karı vermesi gerekir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    Güven Varlık Yönetim A.Ş.

120 gün vadeli Finansman Bonosu İhracı

70 Milyon TL

Finansman Bonosu ihracı %25 ile çıkıyor.

Mevduat Karşılığı Yıllık Bileşik %28.757

ytd.

syg,
    Şeker Factoring 'in kağıdı 25.25 çıkmıştı. Bu 24.20... Aracı kurum kağıdı olarak bu oran dalga geçmektir.
    Gider Aktif'e veririm istediğim gün bozar EFT'mi yaparım. Böyle oran mı olur?

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Nedir o çalışma?
    https://m.haberturk.com/yazarlar/gok...irmasina-giris

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    [FONT="]egm yönetim kurulu başkanı taylan türkölmez, 15'inci yılını geride bırakan bes ve iki yıldır uygulanan otomatik katılım sisteminde ulaşılan nokta hakkında bilgi verdi.[/FONT]

"nisan 2019'da otomatik katılımda yeni bir boyuta geçeceğiz. mevzuata göre, sisteme girdikten sonra çıkmış bile olsanız, iki yıl sonra sisteme tekrardan alınacaksınız. nisan 2019'da 2017 yılı itibarıyla sistemden ayrılan 6 milyon kişi tekrar sisteme dahil edilecek" açıklamasında bulundu.
    Seve seve besliycez sizi diyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Şeker Factoring 'in kağıdı 25.25 çıkmıştı. Bu 24.20... Aracı kurum kağıdı olarak bu oran dalga geçmektir.
    Gider Aktif'e veririm istediğim gün bozar EFT'mi yaparım. Böyle oran mı olur?
    Ne zaman stopaj indirirmi kalktı, bu bonolar değere bindi. Stopaj farkı ile daha düşük oranlar çıkıyor artık. Stopajlar %5 iken en az 2 puan yukarıdan verirlerdi. Demem o ki stopaj uzatılmayınca yeni bono alacaklar da düşük oranları görür oldu.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. Arkadaşlar aktiften bugün dolar aldım 5.3506 dan. Ama alana kadar çok uğraştırdı beni. Sürekli oran değişti deyip durdu. Daha kolay bir yolu var mı? Mt ile görüşmek derseniz telefonu açıp ses kayıtlı telefondan arayana kadar daha çok zaman geçiyor? Siz nasıl yapıyorsunuz? Emir girişi falan var mı? Ben göremedim gerçi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 653/1012 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •