Sayfa 928/1012 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Gece nöbetçi banka yok mu mevduat oranı alabileceğimiz
    Ben aldim kapanistan sonra 22.50 yapı 22 garanti

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Bu Yaşar topluluğunun 2020 itfalı dolar cinsi tahvilinin getirisi bugün yıllık yüzde 75’e yükselmiş. Bunlar batıyor mu ne? Dyo, Pınar süt, Pınar et bunların değil mi?
    İzmir onların...

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İzmir onların...
    Borcunun 50 katı malı vardır abartısız

4. Teknoloji ve bilişim ile arası iyi olanlara danışmak istiyorum. Beni gün içinde 2 defa 0232 9001879 numaralı hat arıyor , tam açtığımda kapanıyor. Bu numara normal gelmedi bana, tecrübe veya bilgisi olan var mı ?

Ustadlar
    Birsey anlamak istiyorum
    Ingbank ON a 23.5 veriyorken sizler burda aylik 22 lerden bahsedip bir de bagladiginizi soyluyorsunuz. Neden ing dusunulmuyor. Guvenmi yok. Yada bizim anlamadigimiz bir kar mi var?

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İzmir onların...
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Borcunun 50 katı malı vardır abartısız
    Şahısların üzerindeki mallardan ziyade borca konu olan şirketlerin teminatları hangi malları kapsıyor o daha önemli gibi.

Bildiğim kadarıyla piyasa şartlarından dolayı bir sorun çıkarsa yani şirket sahiplerinin bir art niyeti veya muvazanalı bir işlemi yoksa sermaye şirketlerinde şirket sahibinin mallarına yürünemiyor. Kanun burada tek istisnayı devlete tanımış. Piyasa şartlarından dolayı dahi olsa devlete olan ödemeler (vergi v.b) yapılamadıysa devlet şirket sahiplerinin mallarına şirketin sermaye limitinden bağımsız olarak kendi alacağını tahsil etmek için haciz koyabiliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadlar
    Birsey anlamak istiyorum
    Ingbank ON a 23.5 veriyorken sizler burda aylik 22 lerden bahsedip bir de bagladiginizi soyluyorsunuz. Neden ing dusunulmuyor. Guvenmi yok. Yada bizim anlamadigimiz bir kar mi var?
    1 yıl geçerli. Buradaki çoğu kişi (ben dahil) çok uzun zaman önce o imkanı kullanmış olmalı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Burgan geri gel güldüreni 30 Nisana kadar yeniden verelim diyor .

Hoşgeldin oranı 23.5 muş şu anda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 928/1012 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •