Sayfa 953/1012 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    15 günde bir olacaksa eğer imkanın varsa/denk geliyorsa Konya gibi anadolu şehirlerinde kestirmelisin. Ben iş için gittiğimde senede 1-2 denk getirip 6-8TL'den kestiriyordum. Ama ona da zam gelmiştir şimdi.
    Aksaray da daha dün gittim..6-8TL 2 sene önce bile yoktu...25TL dedi ....geçen yıl 15-çoğunlukla 20 idi bu yıl 20-25 oda normal-vasat yerler
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

2. Her ay berbere gidip bir saatliğine akp li olma zevkini nasıl kaçırırsınız anlamıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Aksaray da daha dün gittim..6-8TL 2 sene önce bile yoktu...25TL dedi ....geçen yıl 15-çoğunlukla 20 idi bu yıl 20-25 oda normal-vasat yerler
    Ben İstanbul Dudullu organize sanayinin arkasında 2-3 ay önceye kadar 15TL'ye kestiriyordum yeni 20TL oldu.(şampuanlı saç yıkama dahil).
    Konya'da ise 3. organize sanayinin yanındaki Bosna Hersek mahallesinde 1-2 sene önce (Selçuk üniversitesinin arkasında sanırım öğrencilere hitap eden bir berberdi) 8TL verdiğimi hatırlıyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Eski berber 20TL idi 25TL yaptı. Ben de hemen ilerisindeki berbere 15TL'ye geçiş yaptım. Şimdi o da 20TL yaptı. 1.5-2 ayda bir berbere gidiyorum. Yılda 100TL civarında berber masrafı çıkıyor.

O nedenle berber mevzunu çok fazla tasarruf edilecek bir kalem olarak göremiyorum.
    Ben 6-8 ayda bir giderim berbere. Berbere gittiğimde tarzana dönmüş oluyorum.

Ben İstanbul Dudullu organize sanayinin arkasında 2-3 ay önceye kadar 15TL'ye kestiriyordum yeni 20TL oldu.(şampuanlı saç yıkama dahil).
    Konya'da ise 3. organize sanayinin yanındaki Bosna Hersek mahallesinde 1-2 sene önce (Selçuk üniversitesinin arkasında sanırım öğrencilere hitap eden bir berberdi) 8TL verdiğimi hatırlıyorum.
    Evet bir de o var....bana 25 TL diyen berber benim oğlana 20 ama sana 15 yapalım demiş..öğrenci sanmıştır kesin... benim maaşın iki katını alıyor birde 15 TL ...Tipten kaybediyoruz sanırım

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ben 6-8 ayda bir giderim berbere. Berbere gittiğimde tarzana dönmüş oluyorum.
    Orada da şöyle bir sıkıntı var. Benim berber beni çözmüş. Abi dedi senin ayda bir berbere gelmen lazım. Eğer 2 ayda bir gelirsen vallahi maliyeti kurtarmaz. Şampuan olmuş şu kadar havlusu var oyu var buyu var. 2 ayda bir gelirsen 25TL yazmam gerekli dedi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

7.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Evet bir de o var....bana 25 TL diyen berber benim oğlana 20 ama sana 15 yapalım demiş..öğrenci sanmıştır kesin... benim maaşın iki katını alıyor birde 15 TL ...Tipten kaybediyoruz sanırım
    Kadıköy'de bir berber duyumu aldım. Bant sistemi kurmuş. Konveyör gibi girip çıkıyorsun. 20 sandalyede hızlı kesim yapıyormuş. 8TL diye duydum. Şimdi fiyatı onun da kesin artmıştır. 4-5 dakikada seri olarak işi bitiriyormuş. 20 sandalyede saatte 300 kişinin saçını traş edebiliyormuş. Günlük 3000 kişiyi buluyordur.

Kadıköyde bir berber duyumu aldım. Bant sistemi kurmuş. Konveyör gibi girip çıkıyorsun. 20 sandalyede hızlı kesim yapıyormuş. 8TL diye duydum. Şimdi fiyatı onun da kesin artmıştır. 4-5 dakikada seri olarak işi bitiriyormuş. 20 sandalyede saatte 300 kişinin saçını traş edebiliyormuş. Günlük 3000 kişiyi buluyordur.
    Yok artık....saatte 300 kişi Berber mi olsak ....nerede bu kadar müşteri

Sayfa 953/1012 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •