Sayfa 964/1012 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Gitmedim, koleler vs var cahiliye donemi gibi bir ulke, buda sdece ama sadece tek basina sadece para sahibi olmaktan kaynaklaniyor baska biseyleri yok

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Git bir ara sonra tartışalım o halde mert ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yurtdisina seyahat edenlere onerim

REVOLUT ya da TRANSFERWISE kart almalari. Cok rahat edersiniz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TRANFERWISE'i biliyordum ama daha ucuz bir yolunu bulunca yapmadim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Demokrasi varoldgu sürece ülkemizden yapısal reform beklememek gerekir çünkü reform yapanı bir sonraki seçimde halk sandığa gömer. Halk olarak hepimiz hem çok refah içinde yaşayalım hem de bu refah için hiç bedel ödemeyelim kafasındayız.

Bunun şu veya bu iktidarla alakası yoktur oy kaygısı taşıyan hiç bir yönetici yapılması gerekenleri yapamaz.

Oy kaygısı taşımayan yöneticilerin da sorunu şu, seni kuzey kore de yapabilir güney kore de yapabilir ve seçme şansınız yok

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Demokrasi varoldgu sürece ülkemizden yapısal reform beklememek gerekir çünkü reform yapanı bir sonraki seçimde halk sandığa gömer. Halk olarak hepimiz hem çok refah içinde yaşayalım hem de bu refah için hiç bedel ödemeyelim kafasındayız.

Bunun şu veya bu iktidarla alakası yoktur oy kaygısı taşıyan hiç bir yönetici yapılması gerekenleri yapamaz.

Oy kaygısı taşımayan yöneticilerin da sorunu şu, seni kuzey kore de yapabilir güney kore de yapabilir ve seçme şansınız yok
    bu konu ile ilgili çok yazdım yine tartışma olmasın diye fazla detaya girmeyeceğim ! acı reçeteyi kabul etmeden japonya olmak istiyoruz ! hangi ideolojiye sahip olursa olsun kimse bunu kabul etmek istemiyor ! Umarım omega06 nın temennisi gerçekleşir de petrol kralı oluruz

gelişmiş batı ülkeleri kimseyi sömürmez.
    sanayileri için petrol yanlış ülkede çıkmıştır.petrol ülkesine giderler yanlışı düzeltirler
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    gelişmiş batı ülkeleri kimseyi sömürmez.
    sanayileri için petrol yanlış ülkede çıkmıştır.petrol ülkesine giderler yanlışı düzeltirler
    Bu işin batısı dogusu yok...İnsanın dogası bu...Evrimsel bi sürec..

7.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bu işin batısı dogusu yok...İnsanın dogası bu...Evrimsel bi sürec..
    İlgilenenler icin tufek celik mikrop kitabini okumalarini tavsiye ederim mesele cok daha iyi anlasilir biraz kalin bir kitap ama bunun aci recetesi de bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 964/1012 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •