Sayfa 44/1012 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Halk 32 gün 24.75
    Halk günlük 24

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    gecen hafta bahsettigimiz gibi dolar tl dususte ...iran ambargosu da basladı dolar daha da dusebilir ekstra birsey cıkmazsa .. irandan dolar girisi var ...yaklasık 3 aydır zengin iranlılar ev alıp isyeri acıp turkiye ye yerlesiyorlar ...simdi ambargo ile birlikte akın akın gelmeye devam ederler ...suriyeli akınından sonra yeni akın irandan bekliyorum .
    İran dan dolar girişi olduğunu nereden görüyorsunuz? Link verebilir isiniz? Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Sayin ressam,

Siz maasla yasamaya calisirken hazine arazisi cevirenlerin bir kismi apartman sahibi oldu.
    Kiraya veriyor bir suru dairesini bir kismi bilerek iskan almayip (bulunamayacaklarini zannediyorlar) kira vergisi odemiyor.
    Bir kismi o arsanin uzerine kendisi kacak ev apartman yapti son imar barisi ile legalize oldu.
    Hastanede uygulanan muameleyi bir sekilde o da benzer sekilde uyguladigi icin sorun hissetmiyor.
    Kurallara uyaqrak yasamaya calisanlarin anlamakta zorlanmasi dogal.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    bankalar, politika, belediye hizmetleri, eğitim sisteminin durumu ve elbette ekonomik yangın .... bunların hepsinin bir arada konuşulduğu yerler çok azdır. Toplumun her kesiminden birbirini tanımayan insanların saatlerce vakit geçirmek zorunda kaldığı ve bu arada çenesinin düştüğü en uygun yer Hastanelerdir. Poliklinik sıraları ve sonuç göstermek için bekleme yapılırken kendiliğinden açılan gündem konuları, hiç beklenmeyen tiplerden orijinal çözüm önerileri vs.

Bugün Ege ünv. hastanesinde 4 saat geçirdim. Ekonominin halk üzerindeki görüntüsüne ulaştım. Dialog : Yaşlı adam '' doktor 3 aydır git gel yaptırdı, kızdım. Yukarıda hocaya görün o zaman dedi. Bende 250 tl. verdim hocaya göründüm. ALLAH razı olsun ( minnet duyuyor amca ) derdimi çözdü '' diğer orta yaşlı '' Ben de verdim 250 muayeneye, ameliyat için 2500 istedi. Yoksa asistanlar yapar ameliyatını dedi. Yahu para önemli değilde, şuralarda süründürmeseler ''
    İşte vatandaşın durumu. Demek ki halinden memnun. Hükümet maaşlara zam oranını fazla yapıyor besbelli. Ya da bunların başka kaynakları var. Bana ayda 3500 tl. yetmiyor. Adamlar 1700 lira ile özel muayene bile oluyorlar. Ben müsrifim galiba.

4. patetes sogan stoklamak mantıklı 2 sindede artıs var 1.80 lardan 3 tl ye cıktı.. yeniden 5-6-7 tl cıkacak gibi ..spekulatorler domates le degisimli yapıyorlar hep ...domates fırladı dustu simdi sıra yine onlarda bence ...halden birkac ay yetecek kadar alacam ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    538
    Abbas 5 e dogru çakılıyor bu saaten sonra bizim lobinin işi zor ,yarın dönüş var 90 gün düşünüyorum,ne güzel viski içiyorduk çok gördüler kısa sürdü yine şaraba devam ;)

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    patetes sogan stoklamak mantıklı 2 sindede artıs var 1.80 lardan 3 tl ye cıktı.. yeniden 5-6-7 tl cıkacak gibi ..spekulatorler domates le degisimli yapıyorlar hep ...domates fırladı dustu simdi sıra yine onlarda bence ...halden birkac ay yetecek kadar alacam ..
    Bulgur pirinç yağ da stoklayın...yıllık fiks yüzde 30 geçiriyor karteller..akmaz kokmaz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bulgur pirinç yağ da stoklayın...yıllık fiks yüzde 30 geçiriyor karteller..akmaz kokmaz
    patates sogan her yemege lazım oldugu icin ilk bunlar her hafta yavas yavas fiyatları artısta 1 ay once 1.80 den aldıgımı bugın 3 tl den aldım ..hersene yapıyorlar fiyat oyununu bir domatese bir patates sogana .

8. 05 Kasım Pazartesi 17:40 TÜRKİYE'NİN 10 YILLIK TL TAHVİL BİLEŞİK FAİZİ %16,33 İLE 29 HAZİRAN 2018 SEVİYESİNE İNDİ

Sayfa 44/1012 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •