Sayfa 43/1012 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Burgan mt aralıkta yeniden oran yükselteceklerini söyledi.

Bende Aralık sonundan itibaren faizlerin yükselmesini bekliyorum.

Mantıklarını yazdım, faizi baskılarsak enflasyon düşer :-) buna çocuklar bile güler...
    seçimlerden önce 20-25 arası gidip gelecek sürekli, çok bişey bekleme bence. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    seçimlerden önce 20-25 arası gidip gelecek sürekli, çok bişey bekleme bence. ytd.
    Evet sizin fikrinizle mantıklı, seçimlere kadar baskıya devam edebilirler.
    Ancak burgan diğer bankalara göre hep 1-2 puan fazla verir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Evet sizin fikrinizle mantıklı, seçimlere kadar baskıya devam edebilirler.
    Ancak burgan diğer bankalara göre hep 1-2 puan fazla verir.
    Şuan burgan odea diğerleri ile aynı oranı veriyor. O strateji çöktü son 5 aydır.

4.  Alıntı Originally Posted by ZinnurHanım Yazıyı Oku
    Şuan burgan odea diğerleri ile aynı oranı veriyor. O strateji çöktü son 5 aydır.
    Evet şu an öyle.

burgan mt ye eskiden oranlarınız daha iyi idi deyince, Aralık ayında yeniden diğer bankalardan fazla oran vereceğiz, dedi.

Burgan ÖB Yeşilyurt şubesi
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Selam 130 bin için vakıf 32 gün 24 teb32 gün 23 marifetli 24 ıcbc temdit 24 odeabank oksijen 26 mevduat 24 verdi oksijen 26 bağlandı saygılar

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Burgan mt aralıkta yeniden oran yükselteceklerini söyledi.

Bende Aralık sonundan itibaren faizlerin yükselmesini bekliyorum.

Mantıklarını yazdım, faizi baskılarsak enflasyon düşer :-) buna çocuklar bile güler...
    Geçen sene aralığın üçüncü haftası 14,50 verirken son hafta burgan 15,50 vermişti...Ben bu sene 1-2 puan artış bekliyorum aralığın son haftasında burgandan..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

7. Cuma bir miktar, 10 gün sonra da bir miktar daha dönüşüm var ama kararsız kaldım. 24-25 oranlardan uzun bağlamak mı, Aralık ayının son haftasına kadar bağlamak mı, yoksa nkolay bono almak mı daha mantıklı olacak.

8. gecen hafta bahsettigimiz gibi dolar tl dususte ...iran ambargosu da basladı dolar daha da dusebilir ekstra birsey cıkmazsa .. irandan dolar girisi var ...yaklasık 3 aydır zengin iranlılar ev alıp isyeri acıp turkiye ye yerlesiyorlar ...simdi ambargo ile birlikte akın akın gelmeye devam ederler ...suriyeli akınından sonra yeni akın irandan bekliyorum .

Sayfa 43/1012 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •