Sayfa 140/201 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Galatasaray’a komşu dev arsa satışta

GALATASARAY Spor Kulübü’ne ait Riva’daki 1 milyon metrekarelik arsaya komşu başka bir arsa satışa çıktı. Aracı kurumların ilanla duyurduğu arsa 146 bin 394 metrekare.
    Villa yapımına müsait olan arsa 5 parselden oluşuyor. Söz konusu ilanda arsa sahibi ile ilgili bilgi verilmezken, satış işleminin yazılı teklif alma usulü ileGalatasaray’a komşu dev arsa satışta
    yapılacağı belirtiliyor.

Piyasada konuşulanlara göre arsanın sahibi Doğuş Holding... Ancak Doğuş Grubu konuyle ilgili açıklama yapmıyor. Gayrimenkul değerleme uzmanları ise bölgede arsaların metrekare satış fiyatının 150-250 dolar olduğunu belirtiyor. Ancak konum ve özelliğine göre arsaların değerinde farklılık olabiliyor. Sözkonu arsanın 100 milyon liranın üzerinde bir rakamdan satılabileceği belirtiliyor.http://www.hurriyet.com.tr/galatasar...konomi_xmlfeed

2. Güzel yerden girmişim sabah habere bak/Şansa bakkkk

3. Keske dediginiz haber dggyo ile ilgili olsa ancak maalesef bu arsa halka acik dogus grubu hisselerine ait olsaydi en azindan dggyoya ait olsaydi finansal tablolarin bir yerinde muhakkak olurdu .. baska hayal kurmali

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : impurity; 23-01-2018 saat: 08:43. Sebep: Yazim

4. Öyle yada Böyle ben bugünden sonra grafik olarak sert bi hareket bekliyorum.
    Antalyadaki satışa çıkan ofis ve büro haberleri de yavaş yavaş gelse güzel olur.
    Bugün en az %4-%5 prim beklentim var.
    Yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen içgüdesel beklentimdir!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    GALATASARAY Spor Kulübü’ne ait Riva’daki 1 milyon metrekarelik arsaya komşu başka bir arsa satışa çıktı. Aracı kurumların ilanla duyurduğu arsa 146 bin 394 metrekare.
    Villa yapımına müsait olan arsa 5 parselden oluşuyor. Söz konusu ilanda arsa sahibi ile ilgili bilgi verilmezken, satış işleminin yazılı teklif alma usulü ileGalatasaray’a komşu dev arsa satışta
    yapılacağı belirtiliyor.

Piyasada konuşulanlara göre arsanın sahibi Doğuş Holding... Ancak Doğuş Grubu konuyle ilgili açıklama yapmıyor. Gayrimenkul değerleme uzmanları ise bölgede arsaların metrekare satış fiyatının 150-250 dolar olduğunu belirtiyor. Ancak konum ve özelliğine göre arsaların değerinde farklılık olabiliyor. Sözkonu arsanın 100 milyon liranın üzerinde bir rakamdan satılabileceği belirtiliyor.http://www.hurriyet.com.tr/galatasar...konomi_xmlfeed
    Arkadaşım bu haberden bir bok çıkmaz arkadaşın yazdigi gibi haberle dggyo bir alakası yok alakası olsa bile çok olumlu haber geldi ama yine hiç birşey yapmadığını gördük geçmiş yillar

6. NTV Spor’un satışı için Discovery Channel ile anlaşmaya varıldığı öne sürüldü-Hürriyet
    Doğuş Yayın Grubu bünyesinde faaliyet gösteren NTV Spor’ın satışı
    için Discovery Channel ile anlaşmaya varıldığı öne sürüldü.
    Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre, taraflar arasındaki
    imzanın saatler içinde atılacağı öğrenildi. son imzaların atılacağı
    toplantıda taraf avukatları hazır bulunuyor.
    In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

7. İki gundür yükü tuttuk hayirlısi olsun 3.15 stopla aranizdayim hep birlikte kazanmak ümidiyle

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

8. F/K 21,7
    FD/FAVÖK -
    PD/DD 1,3
    FD/Satışlar A/D
    Yabancı Oranı (%) 0,18
    Ort Hacim (mn$) 3A/12A 1,5 / 0,8
    Piyasa Değeri 1.072,4 mnTL
    Net Borç 235,3 mnTL
    Yurtdışı Çarpan İskontosu (%)
    In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Sayfa 140/201 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •