Sayfa 90/201 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1603 madde; 713 - 720 arası.

Konu: DGGYO Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. yatırım iş e devretmiş
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

2. Kimse kalmadı galiba iyi ses kesme yapmışlar galiba
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

3.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    Kimse kalmadı galiba iyi ses kesme yapmışlar galiba
    Ben burdayım,maliyetim yüksek,bekleyeceğim,nasip bakalım😒

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by muratknd Yazıyı Oku
    Kağıt toplanıyor diyen arkadaşlara gelsin 2.96 yüzüne bakan yok alanı bırak ama toplanıyor kağıt
    3.08 kapatması sanırım manidar...

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benim maliyetim de yüksek. Zirveden almıştım. Euro 2 liraydı o zaman. Euro zirvesini ikiye katlamadan satmam. Var sen hesapla kaçtan satacağımı. Satamayacağım bu gidişle.

6.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Benim maliyetim de yüksek. Zirveden almıştım. Euro 2 liraydı o zaman. Euro zirvesini ikiye katlamadan satmam. Var sen hesapla kaçtan satacağımı. Satamayacağım bu gidişle.
    Benim de satmaya hiç niyetim yok...Spek ona göre hareket etsin.......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Hah. Demirbaş Roark bey de geldi. Tam oldu.
    Buradakiler en son pay alım için 3.74 teklif edilen genel kurula şerh koyup ana lotlarını satmayanlar sanırım. Gıcıklar yani.

O zaman 18 kişiden 12 kişi satmıştı yeterli görüp ve yaklaşık 1 milyonunu alabilmişlerdi. Kalanlarda ise 600-700K gibi bişey var sanırım.

Ay sonuna KY sayısında azalma olur mu?

Bakıyorum okuyorum hep aynı isimler.
    Arada 2 kişi var. Onları saymıyorum. Onlar zaten biliniyor çok açık ettiler çünkü.

Herkese iyi hafta sonları. Maaşlılar dahil 🤣

8.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Hah. Demirbaş Roark bey de geldi. Tam oldu.
    Buradakiler en son pay alım için 3.74 teklif edilen genel kurula şerh koyup ana lotlarını satmayanlar sanırım. Gıcıklar yani.

O zaman 18 kişiden 12 kişi satmıştı yeterli görüp ve yaklaşık 1 milyonunu alabilmişlerdi. Kalanlarda ise 600-700K gibi bişey var sanırım.

Ay sonuna KY sayısında azalma olur mu?

Bakıyorum okuyorum hep aynı isimler.
    Arada 2 kişi var. Onları saymıyorum. Onlar zaten biliniyor çok açık ettiler çünkü.

Herkese iyi hafta sonları. Maaşlılar dahil ��
    Ya nescafe gördümde senin gibi kolpacino görmedim işin gücün manyel yazdıklarını okudum her bir hisseye alıcı toplamışsın benim yazdıklarına bak ve oku sadece dggyo hissesine yazıyorum kendini böyle haklı gibi göstermenede bayılıyorum yani senin spege hizmet ettigin ortada kendini kandırma boşuna ama abine şöyle satmayacağım ok

Sayfa 90/201 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •