Sayfa 209/1000 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    bunu anlık ücretsiz takip edebileceğimiz bir link varmı
    investing hocam

2.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=zwjybf_kfba
    venezuellanın batışı aşama aşama anlatan bu videoyu izleyin. Bakın hangi ülkedeki adımlarla aynı.
    özellikle 3.30 dakikasından sonra nedenlerini bir bir yazmış.

3.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Dolarda prob.yok...merkez zaten yıl sonu 5.50 cıvarı dıyor tabii zor orası..hersey kont. Altında...eskisi gibi olmaz yeterki dünya pıyasalarında çok çok olumsuz bır durum ve en onemlisi ıçde Reisle-Bahçeli arasında sıkıntı olmasın ...
    sence rte-bahçeli arasında sıkıntı yokmu.
    herşey gerdeğe girene kadar, ayıya dayı diyorlar.

4. *Fitch: Türkiye bankacılık sektöründe tahsili geciken krediler 3. çeyrek sonunda toplam brüt kredilerin %3.1'ine çıktı (2017 sonu: %2.9)

*Fitch: Türkiye bankacılık sektörü brüt kredilerinde büyümenin 4. çeyrekte ve 2019'da sınırlı kalmaya devam etmesi bekleniyor

*Fitch: Türkiye bankacılık sektöründe karlılık risk maliyetlerinde artış etkisiyle zayıfladı

*Fitch: Türkiye bankacılık sektöründe karlılıkta gerileme bekliyoruz

*Fitch: Türkiye bankacılık sektöründe seçilmiş bankaların döviz cinsi fonlamaları dolar bazında %15 azaldı

*Fitch: Türkiye bankacılık sektöründe 9 aylık dönem sonunda ikinci derece kredilerine oranı ortalama %9.5'e çıktı (İlk yarı sonu oranı %7.8)

Sağlam olan bankacılık sistemi...Bu sağlam hali oluyorsa çürük hali nasıl olacak acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    3393 altında kalma.Terbiyesizliğe gerek yok

Aferin. Akıllı ol.Uzaklaş çizgiden..

http://www.paraanaliz.com/2018/genel...yetkisi-28364/

EĞER 'Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi' gerekli görürse Başkan Erdoğan

TCMB adına faiz indirecek mi?
    Bankalar Birliği adına bankalara kredileri yeniden yapılandırmak gibi direktifler verebilecek mi?
    BDDK adına makroihtiyati kuralları değiştirebilecek mi?
    ''

Çok önemli bir haber,normalde piyasalarda kasırga estirmesi gerekir,ama herhangi bir tepki olmaması şaşırtıcı!...

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    alıntı

'' Aynı kullanım miktarına rağmen;

Dolar 4.25 iken doğalgaz faturası 100 TL
    Dolar 5.25 iken doğalgaz faturası 120 TL
    Dolar 6.25 iken doğalgaz faturası 135 TL
    Dolar 7.25 iken doğalgaz faturası 145 TL
    Dolar 5.15 iken doğalgaz faturası 155 TL ''
    daha henüz tam zam yansımadı tahmini rakamın 200-240 arası olması lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Ortalık güllük gülistanlık iken herkes birbirine güvenir. Aktif döviz swıft bedava diye her yerde yazıyor. Limit yazmıyor. Dün saat 13 de 18 bin dolar swıft yaptım, ekran görüntüsünü aldım. masraf sıfır yazıyor. Bugün saat 11 oldu para gitmemiş. Müşteri temsilcisine sordum. ''Efendim İnternet bankacılığından günlük 10 bin dolara kadar masraf yok, üzerine 35 dolar masraf var. '' dedi. İşlemi iptal ettim ve 10 bin dolar yeniden bugün işlem yaptım, ama artık kimse telefonuma bakmıyor. İşlem de onay bekliyor bekliyor.
    Bunlar müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar gibi.

Sayfa 209/1000 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •