Sayfa 309/1000 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Ahanda resmi1544788366147.jpg
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    14 Aralık Cuma 14:19 ZİRAAT BANKASI: %0,98 FAİZLE 500 BİN TL'YE KADAR KONUT KREDİSİ KULLANDIRILACAK

14 Aralık Cuma 14:24 ZİRAAT BANKASI: %0,98 KONUT KREDİSİ FAİZİ BANKAMIZLA ÇALIŞAN KONUT ÜRETİCİLERİNİ KAPSIYOR
    paranin kaynagi : http://www.hisse.net/topluluk/showth...03#post2803403

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Kamyonlarin bakımını yaptiriyonmu.
    Sonra damper tutukluk yapmasın.
    Arada bir az kaldiriyormus gibi yap.
    Hem heyecan olsun, Hemde pası gider.
    gamyonun birini bosalttim

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Münbiç olayı Borsada satışları getirdi. Yabancı fonlar bir süre sonra TL de satışa geçerse doları kimse tutamaz. Ağustos ayındaki gibi günlük %10 üzeri değer kayıplarına uğrayabilir. Dolarda açığa satan varsa dikkatli olmasını öneririm. Doların ne yapacağı asla belli olmaz.

5. Sn. Hisse.net yönetimi... Demokrasi, insanların görüşlerini özgürce ifade edebilmeleri vs. güzel şeyler. Ancak bu başlığın adı da, buraya yazan insanların görüşleri de belli. Ve bu başlık günlerdir bir grup tarafından açık şekilde manipüle edilmeye, asıl amacından uzaklaştırılmaya çalışılıyor. Ha insanlar görüşlerini ifade edebilmeli diyorsanız da, lütfen bu malum şahısların gönderilerini bir kez daha gözden geçirin. Çoğunda yeni hiçbir şey söylenmediğini açıkça göreceksiniz. Bu insanlar normal/gerçek olsalardı, ya yeni bir şeyler söyler, yeni argümanlar geliştirir; yada söyleyecekleri yeni/farklı bir şey olmadığından susarlardı.
    Özetle bu manipülasyon çabalarına artık izin verilmemeli, yoksa sonunda bilgi paylaşımı için buraya gelen benim gibi insanları kaybedeceksiniz. Ha bu bilinç düzeyindeki gerçek forumdaşlar bunların saçmalıklarından zerre etkilenmezler, ancak bu saçmalıklardan sıkılıp kendilerini daha özgür şekilde ifade edebilecekleri ve saçmalık/palavra/gaz/martaval değil bilgi odaklı olan mecralara kayabilirler, bilginize.

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Trol kelimesinden nefret ederim kimse içinde kullanmadım amaaa..

unsal ve tavan150

siz şaka mısınız arkadaşım..

5.15 ile dip işaretlenmiştir..

Daha altı çok zordur..
    Hükümetinde işine gelmez..
    İzin verilmez..

Asgari ücret için 2200 söylemleri duydum

Ne tesadüf ki o söylemleri duyduğum anda da kur 5.42 yi vurmuş..
    Hayır o çok övündükleri cari fazladan da eser kalmaz kurlar biraz daha düşerse; ama o zaman da övünecek başka şeyler bulurlar muhtemelen, beyin bedava olunca...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Trol kelimesinden nefret ederim kimse içinde kullanmadım amaaa..

unsal ve tavan150

siz şaka mısınız arkadaşım..

..
    dokunmayın arkadaşlara, çekirdek çıtlatmak gibi eğlenceli oluyorlar

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
    köprüden önce son çıkışa 1 000 puan gibi az bişeycik kalmış, bakalım çıkışı yapamayanlar şeyi nasıl seyedip şeyettirecekler, yoksa köprüden aşağı balıklama intiharmı,ama belki bu trend kırılınca o arkadaşlar dolar 4 olucak deyip benim gibileri kandıracaklar,onlar beni kandırmadan son 5 --10 kuruşumla sarı kızmı alıp şeetsem acaba

Sayfa 309/1000 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •