Sayfa 581/1000 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Tum yuk devlet bankalarina bindiriliyor..Peki devlet bankalari bu kadar cok kar ediyor mu su an yoksa isin icinde benim anlamadigim/bilmedigim birsey mi var ?
    90 lı yıllar,kamu bankalarının görev zararları olayı gene sahnede.Yaşı tutanlar için deja vu her yönüyle.

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Benzine ve mazota gelen 18 kuruşluk zam sonrası gözlerin çevrildiği Ziraat Bankası'ndan açıklama: ''Yoo o kadar da değil... Benzini de kendiniz alın lan!!!!

Zaytung
    Bir an heyecan yaptim, yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    TFF Başkanı Yıldırım Demirören: "Kulüplerimizin çoğu normalde bankaya gitse kredi alamazlar, bankada kapıdan içeri bile giremezler."
    SPK başkanının demecini okumuştum 2 yıl kadar önce.Sermaye ihtiyacı olan şirketler için,adamın sermaye ihtiyacı var bankadan kredi alamıyor ,şirketini halka açsana ucuza kredi bulursun bu yolla demişti.Bankanın güvenmediği şirketin hisselerini halka geçirme derdinde SPK başkanı))))))))) Şu anda da kamu bankaları devlet yani dolaylı olarak halk olduğuna göre bir nevi batık krediler borsaya açılıyor gibi kabul etmek lazım.Eh alıcı da devlet bankaları aracılığıyla vergisini zamanında ödeyen eşekler tabi.Söz meclisten dışarı diye eklesem mi eklemesem mi kararsız kaldım bak şimdi ))))))

4. su son 15 gun icinde olan bankalara getirilen yuk fiyatlandiginda olusan zararin dolari ucurmasi gerekmez mi mantik olarak ?
    Eskiden dolarin yukselmesi icin abd,birilerinin cikip konusmasi vs gerekirken simdi ufleseniz dolarin cikacagi gunler yaklasiyor gibi hissediyorum.

5. Kanal b de canli yayinda ekonomist Şevket Sayılgan 31 marttan sonra tufan olacak diyor.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Kanal b de canli yayinda ekonomist Şevket Sayılgan 31 marttan sonra tufan olacak diyor.
    Alsınlar iceriye bu vatan hayinini, uctugumuzu kactigimizi görmüyormu bu?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. MaşaAllah Maşallah Benjo Amcam 10#5☆ bu gecee bende de keyifler şükelaa herkese gece sütü benden

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    MaşaAllah Maşallah Benjo Amcam 10#5☆ bu gecee bende de keyifler şükelaa herkese gece sütü benden

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iraki sofrasına gelseniz, ahali bayram eder!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 581/1000 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •