Sayfa 641/1000 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    halimize bak. ülkenin ekonomisi bir adamın belki de kafası güzelken yazdığı 2 satıra bakıyor. güçlü türkiye... yersen.
    yarından itibaren önümüzdeki hafta içerisinde karşılıklı restleşme açıklamaları olursa dolarda fırtına kopar.

2.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    yarından itibaren önümüzdeki hafta içerisinde karşılıklı restleşme açıklamaları olursa dolarda fırtına kopar.
    kalın alttan almış ayran sarhoşlugu olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    kalın alttan almış ayran sarhoşlugu olabilir
    Turp resti çekmiş. Normalde bu reste sabah top atışlarıyla münbiç e girilmesi şeklinde harekat başlatılarak cevap verilmeli. Fakat kalın ın ifadeleri gerçekten alttan almaya yönelik. Bakalım Reyiz bu reste karşılık ne cevap verecek. Bence Trump ın bu resti çok ağır oldu. Reyiz de alttan alacak mı yoksa harekatı başlatarak reste restle karşılık mı verecek.

4.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    açıkçası düşen oylara son çare, danışıklı az bir fırtına koparıp doların biraz yükselmesi pahasına, dış mihraklar senaryosunun tekrar hayata geçirilmesinin planlanmış olduğunu düşünecek kadar paranoyaklaştım.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    açıkçası düşen oylara son çare, danışıklı az bir fırtına koparıp doların biraz yükselmesi pahasına, dış mihraklar senaryosunun tekrar hayata geçirilmesinin planlanmış olduğunu düşünecek kadar paranoyaklaştım.
    Ne güzel kendi doktorunuz olup teşhisi koymuşsunuz, SGK'lı iseniz devleti zarardan, değilseniz kendinizi masraftan kurtarmışsınız işte...

6.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Konu inanç olduğu için "Doğru din bilgisi" gibi genel bir kavram yok,
    her bir Cemaatın kendisi neye inanıyorsa onun için o doğrudur.
    Bize gereken tek şey laiklikdir,
    yani herhangibir cemaatın diğer cemaatlara üstün gelip devlete kendi inancını benimsetmesinin engellenmesidir..
    Bu konular aşılalı çok oldu.Amerikalı bir işadamı Amerika'yı ticarethane olarak nitelendirmişti.Haliyle ticarethaneye dönüşen devletlerin inançlarla ilişkisi de para ve oy ile sınırlı kalacaktır.Cemaatlerin de artık inanç farklılıklarını aşıp militanlaşmaya gittiğinin birçok örneğini çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Doğru din bilgisi de vardır ancak bu doğru bilgiyi edinmemek,çarptırmak ve karşı çıkmak nedense hem din taraftarlarının hem de karşıtlarının ortak paydası olmuştur.Hem din,hem devlet,hem de din ve devlet ilişkisinin sonucu günümüze para ve güç olarak ortaya çıktığına göre, para bütün herşeyin göstergesi haline gelmiş.O nedenle para dışında konuşulan herşey dipsiz kuyuya atılan bir taş gibi boşa gitmekte.Hem de neredeyse dünya çapında durum böyle. Herhalde bu yüzden yüzlerce ekonomi ve siyaset,yani para ve güç tartışma platformu varken,fikir ve inanç tartışma platformu kalmamıştır,kaldıysa da ben denk gelmedim.Olanlar tartışma değil deklarasyon platformudur.En etkin meclis platformundaki tartışmaların bile verimliliği,etkinliği,halkın bu tartışmalardan ne kadar fayda gördüğü hakkında da az çok herkes fikir sahibidir.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ben de aynı fikirdeyim ve panoroyaklık degil standart seçim stratejisi diyorum
    ha troller yuh böyle stratejimi olur hayiiinn biz vatan millet sakarya diyoruz mukadderat diyoruz sen nediyorsun diye bilirler
    ozaman yaklaşık 1 ay önceki yazdıklarıma baksınlar mukadderatmı seçim stratejisimi

8. E muhaliflerin farklı düşündüğü nerede görülmüş ki, tornadan çıkmış gibi, tek tip tek görüş (düşünce demiyorum, düşünmüyor ve akletmiyorsunuz )

Sayfa 641/1000 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •