Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sn.Albayrak enflasyon önlemede guclu performans yakalayacağımıza ınanıyoruz demiş..ekım kasımdada cari fazlalık verecek..dıye sürdürmüş..meyveler yavaş yavaş oluşuyor..ıyı olacak ınsallah..
    inşallah maşallah reisimiz gerçekte olmasa da sanalda ve kağıt üzerinde düşürecek.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlu : "Bizim belediyelerde asgari ücret net 2200 TL olacak 1 ocak 2019 dan itibaren" dedi...
    10 kez yenilen bir pehlivana oy verenlere ne denir bilemedim.

y.t.degildir..

3. Plastik ve karton Ambalaj üreticisiyim ve ufak birkaç şey paylaşacağım.. malum yeni poşet kanunu.
    Sadece a101 i örnek alıyorum.8000 şube günde 500 poşet satsa ( kidaha fazla satar kesinlikle) 4.000.000 poşet eder.. 25 kuruştan 1.000.000 tl ..

Poşet tüketimini azaltan bir sistem doğal olarak karton, kağıta yönlendirir herkezi değil mi?

Çoğunuz bilmiyordur bugün gelen yeni kanunu..

https://m.haberturk.com/oyuncak-ve-t...254918-ekonomi

Karton ve kağıt ürünlerine %30 civarı ek vergi..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    2019 da ortalık karışırsa elbet faizi yakar çekerim altınlarımı bankadan.Şimdilik izliyorum....
    10 ağustos cuma günü 5,50'den 6,80'e çıkan dolar, pazar günü ise yine elimizi kolumuzu bağlı bırakarak 7,20'yi görmüştü, bahsettiğiniz ortalık karışması gibi bir durumda çekme imkanı zor olur gibi geliyor bana.

Ağustos artışında fiziki çekim istekleri 4-5 iş gününde karşılanmıştı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sn.Albayrak enflasyon önlemede guclu performans yakalayacağımıza ınanıyoruz demiş..ekım kasımdada cari fazlalık verecek..dıye sürdürmüş..meyveler yavaş yavaş oluşuyor..ıyı olacak ınsallah..
    Ulan bu yandaşların bakış açısına kıl oluyorum. son 10 yılda büyüme büyüme deyip cari açık verirken cari açık önemli değil önemli olan büyüme dediler. Faizler artıp piyasa likidite sıkışıklığı nedeniyle durma aşamasına gelip küçülünce bu sefer madalyonun arka kısmını gösterip oradan başarı çıkarıyorlar. Şimdi piyasa durma aşamasına gelmiş bir sonraki dönem resasyon kaçınılmaz hale gelmiş vay efendim cari açığımız azaldı diyorlar.

6. Şu aya 4 şeritli yol düşünen bakan mı? Kolay gelsin

7. İthal karton ve kağıt için uygulanacakmıiş bu 30% ek vergi...
    Türkiyede tüketilen karton ve kağıdın ne kadarı ithal acaba...

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Plastik ve karton Ambalaj üreticisiyim ve ufak birkaç şey paylaşacağım.. malum yeni poşet kanunu.
    Sadece a101 i örnek alıyorum.8000 şube günde 500 poşet satsa ( kidaha fazla satar kesinlikle) 4.000.000 poşet eder.. 25 kuruştan 1.000.000 tl ..

Poşet tüketimini azaltan bir sistem doğal olarak karton, kağıta yönlendirir herkezi değil mi?

Çoğunuz bilmiyordur bugün gelen yeni kanunu..

https://m.haberturk.com/oyuncak-ve-t...254918-ekonomi

Karton ve kağıt ürünlerine %30 civarı ek vergi..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. Bir ara ekmek de ambalajlı satılacak diye kanun çıkarttılar ama çok uzun ömürlü olmadı...
    Bu poşet işi de yürümez....
    Kimse poşete 25 kapik vermez....
    Ben vermem şahsen...
    Kasaya geldiğimde poşet başına 25 kapik isterlerse aldığım malları bırakır çıkarım...
    Zaten 50% zam yaptılar herşeye
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •