Sayfa 110/1000 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Çelimsiz şöförün, kamyon direksiyonunda, " GÜÇ BENDE" gösterisinin bir benzerini, MB , DOLAR operasyonları ile uyguluyor.

Sonu belli.

2.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    CFR'de, Eylül ayında, şöyle bir makale çıkmıştı. Could A Coalition of the 'Friends of Turkey' Ride to Turkey's Financial Rescue? CFR, Türkiye'nin yaklaşık 50 milyar dolara ihtiyacı olduğunu hesaplamış. Bu yazıda, yardım kaynağı olarak IMF, Çin ve Avrupa çeşitli gerekçelerle elendikten sonra, Rusya+Katar ortaklığının Türkiye'ye yardım etmesi ihtimalinin yüksek olduğu değerlendiriliyor. CFR, Katar diye yazmış, ben ABD diye anladım. CFR konuyla ilgilendiğine göre, işin jeopolitik bir tarafı da olabilir.
    Rusya once kendine yardim etsin...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu arada zaten; şimdi, şuan Yunanistan 'dan beter olduğumuzu düşünüyorum. YTD

4. Brentin cok sert dusmeside ulkemizdeki cari acik icin cok onrmli,fed faiz artirmayabilir cok dillenmeye basladi,tramp zaten karsi dollarsin isi zor bence.

y.t.degildir..

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Brentin cok sert dusmeside ulkemizdeki cari acik icin cok onrmli,fed faiz artirmayabilir cok dillenmeye basladi,tramp zaten karsi dollarsin isi zor bence.

y.t.degildir..
    Dogazlgaz fiyatları 2.75 den 4.75 $ civarına 1 ay da gelmesi konusunda mikrofona bişeyler söylemek istermisin
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

6.  Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    Dogazlgaz fiyatları 2.75 den 4.75 $ civarına 1 ay da gelmesi konusunda mikrofona bişeyler söylemek istermisin
    Dolar dusse de ciksa da petrol faiz hepsi...
    Akp halka cakmaya devam eder
    Mehtercilere posasi kalir bosuna halay çekiyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    bişey söyleyemezler hocam.onlar için tek dertleri dolar düşsün

8.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    bişey söyleyemezler hocam.onlar için tek dertleri dolar düşsün
    Yani ben kazanayim ulkem kaybeysinmi sizinki..

y.t.degildir..

Sayfa 110/1000 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •