Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    EYYYYYY capon hatunu :D

o degilde troller nereye gitti inşallah maşallah adnan hocanın cemati gibi takılıyorduk
    trolleri salsakmı oralara acaba diyorum...

2. Takip ettiğim bir bültende 1 aydır genel olarak yatay haraket öngörüsü paylaşılıyordu. Bazen aşağı yönlü hareket öngörülüyordu. Bazı günler öngörüler tutmasa, bülten aşağı beklerken piyasa yukarı gitse de, birkaç gün sonra bültende öngörülene yakın bir hareket izlenebiliyordu. Dün bülten yine daralan üçgende seyir ve aşağı kırılma ihtimali daha yüksek görüşündeydi. Ancak bugün söylemleri tersine dönmüş. Takip ettikleri direnç noktaları kırılmış durumda ve bundan sonra kur 5.30'a inmedikçe yukarı seyrin devam edeceği görüşündeler. Kur o seviyelere inerse 5.20-5.30 arası hareketin devamını bekliyorlar ancak şu anda yükseliş trendinin başladığı teyit edildi görüşü ifade etmişler.

Ben dün 5.40'tan biraz satış yapmıştım düşerse 5.30'dan alırım diye ama %75 hala döviz ve altındaydım. Dün shortladığım az miktarda pozisyonu bu sabah az bir zararla kapattım. Pozisyonları çoğu dövizde olduğu için şimdiden iyi kar yazmış durumda. Dün shortladığım kısımları da longa aldım bu sabah VİOP açılınca. Düşerse patlarsa elimde kalırsa kabulümdür riski alıyorum sonuçta. Buradan dönüp 5.40'a gelirse hemen stop olayım demem kendi adıma. Zaten 5.55-5.15 aralığından baya bir dolar ve altıın toplamıştım. Şimdi bu sabah 5.46 gibi alım yapmış oldum biraz daha. Benim hedeflediğim ortalamalara uzak olmayan bir alım noktası. Düşmeye başlasa bile stop olmadan long pozisyonumu korumayı düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değidir sadece kendi hareket şeklimi paylaşmak istedim. Ben de forumu takip edip kim ne yapıyor izliyorum çoğunluğun davranış şekillerini anlamaya çalışıyorum. Kendi yaptıklarımı da paylaşmayı görev bilerek yazmak istedim.

Kurum ismi vermiyorum yatırım tavsiyesi yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın lütfen. Birdenbire tersine döner hepsi elimizde patlar hiç belli olmaz, ama bana bu saatten sonra yükseliş ihtimali veya buraların yeni dipler olma ihtimali daha baskın görünüyor kendi algılayışıma göre.

3. Bu arada https://twitter.com/ewforecast hesabında da işe yarar paylaşımlar yapılıyor birkaç aydır. Son analizlerini aşağıda paylaşıyorum. Bu arkadaşların ücretli üyelikleri aylık yıllık abonelikleri istek üstüne chat odasından Elliot analiz hizmetleri bulunuyor. Ben ücretli hizmet almadım ama bir iki yazıştım nedir ne değildir diye.

https://twitter.com/ewforecast/statu...55599555575808

yalancı 0.40 mı düşürdün hakkını vereydin 1-2 düşüreydinde memura zammı 10 un altına çekseydin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. 03 Ocak Perşembe 10:01 YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ ARALIK'TA AYLIK %2,22 DÜŞTÜ BEKLENTİ %1,50 DÜŞÜŞ

03 Ocak Perşembe 10:00 TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ ARALIK'TA AYLIK %0,40 DÜŞTÜ BEKLENTİ %0,28 DÜŞÜŞ

*tüik: Tüketici fiyatları aralık'ta yıllık %20,30 (beklenti %20,42)
    tüik: Yurt içi üretici fiyatları aralık'ta yıllık %33,64 (beklenti %34,60)

halen 13 puan fark var bu fark bi şekilde 3-4 puana düşecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmezmiş malum.

Teşbihte hata olmaz: Bu başlığın şişman kadını gelmeden de ben kalıcı yükselişe inanmam.

Gece hemen tüm para birimlerinde aynı anda aynı sıçrama olmuş. Örneğin yen dolarda da.

Rivayet muhtelif.

Dolar/TL de 350 milyon dolarlık işlemle 5.87 olmuş.

Dış mihrakların işi olarak lanse edilecek bugün belli.

Hani trafoya giren kedi gibi...

bu enflasyon memur emekli %10 la idare etsin enflasyonudur.

Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •